İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray 1 - 2 FenerBahçe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

maiL

Misafir
Arkadaşlar biz şampiyon olsakta her türlü yeneriz. Şampiyonluğun rehavetine kapıldığımızı sanıp bu maçı gs nin alacağını düşünenlere kapak olur umarım.
O sahaya attığınız pet şişeler ve koltukla ve meşaleler umarım müsait bir yerde karşınıza çıkacaktır.
maç 120 dk da oynansa en büyük fener şampiyon fener alkışlayın gsliler..

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşım üslubun hiç hoş değil.

Türk futbolu batıyor, biz yensek ne olur. Artık otorite aczini daha iyi görmek lazım, sırf Fenerbahçe öyle diyor diye karşı çıkmayı bırakarak.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kapak olsa ne yazar kapak olmasa ne yazar uslubun yanlıştır bilesin güzelce kutlama mesajı ar arda aldınız burda üstüne senin mesajın bence kapak oldu işde

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
senin sevginle benim sevgim arasında çok fark var demekki. ben fanatiğim yerine görede holigan.

Her tarafın holigan olsa kaç kuruş eder.

Burası bir forum burda holiganlık olmaz, he dersin klavye holiganıyım eyvallah. Holigansan git kadıköyde yap orda burda yap holiganlığını burda değil.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ilk önce nasıl konu açılacağını öğrenin, ondan sonra konu açın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5