İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray - B.Leverkusen

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
İzlemedim ama, iyi oynadı diyorlar cimbom için.Kendi sahalarına kapatmışlar adamları öyle dediler.Fenerliyim, beraberliğe üzüldüm, keşke cimbom alsaydı.

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
%100 Galatasaray Hakimdi Oyuna Ama Atamadık.Çok Golde Kaçırdık Yazık Oldu...

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
gs için kötü oldu orda yenerler büyük ihtimal gider tur :(

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray böyle oynasın leverkusen almanyada yenemez Gs yi, GS gol atarsa turu alır.
Çok iyi oynadılar bu gece, açıkçası bunu beklemiyordum ama tabi ki takımın bir ruhu var ve bu avrupa maçlarında çok daha ortaya çıkıyor, paf takım ile oynasalar aynı şekilde mücadele ederler...

Rövans maçı için skor yazayım 1-2 GS tur atlar yada çok bol göllü bir beraberlik...

M

Merthan

Misafir
Malûp olmuş kadar oldunuz :p

Fenerbahçe'nin, sizin gibi taraftarları olduğu için sevilmediğini düşünüyorum. Başka zaman olsa milliyetçilik nara'ları atarsınız. Maçı izlemediğinizde belli zaten. G.Saray taraftarı değilim ama maçı izledim. G.Saray ezdi resmen almanları. Fakat ne yazıkki gol atamadı. Umarım G.Saray'ın kaçırdığı golleri Sevilla Fener'e atar diyeceğim de, işte, işte.. Ah bu ay yıldız sevdası.

OyunHost|Hasan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Of ya kendi evimizde berabere kaldık ona seviniyorsunuz onu anlamıyorum.Ben FB liyim ama bir türk olarak kendi evimizde dedim.Bence yenmesi lazımdı kendi evinde GS nin.Deplasmanda İşi bence çok zor !Hatta Mümkünsüz.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Fenerbahçe'nin, sizin gibi taraftarları olduğu için sevilmediğini düşünüyorum. Başka zaman olsa milliyetçilik nara'ları atarsınız. Maçı izlemediğinizde belli zaten. G.Saray taraftarı değilim ama maçı izledim. G.Saray ezdi resmen almanları. Fakat ne yazıkki gol atamadı. Umarım G.Saray'ın kaçırdığı golleri Sevilla Fener'e atar diyeceğim de, işte, işte.. Ah bu ay yıldız sevdası.

yanlış birşeymi söylemiş gs nin yenmesi lazımdı kendi evinde yenemedi (yenmesini isterdik o ayrı mevzu) ama yenemedi dısarda işi çok zor yenilmiş gibi olmuş demek istiyor.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15

Fenerbahçe'nin sevilmediğini de nereden çıkardın? :)
Ben Galatasaray'ı sevmiyorsam sevmiyorumdur.
Bu ne seni, ne de bir başkasını enterese etmez.
Milliyetçiliği de bir spor klübüne bağlı olarak yaşayacak kadar da küçük değilim.
O yüzden kendi işine bak ;)

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
Milliyetçiliği de bir spor klübüne bağlı olarak yaşayacak kadar da küçük değilim.

evet haklısın nefusa hiç kimseyi alakadar etmez ama sonuçta burası bir galatasaray başlığıdır ve bu başlıkta galatasaray aleyhinde yazılacak her mesaj bir galatasaraylıyı çok yakından enterese edebilir. Bende fenerbaheyi sevmem ama bu sevmeyişim kendimdedir onu buraya yazamam sevmiyorsam sevmiyordurum.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
evet haklısın nefusa hiç kimseyi alakadar etmez ama sonuçta burası bir galatasaray başlığıdır ve bu başlıkta galatasaray aleyhinde yazılacak her mesaj bir galatasaraylıyı çok yakından enterese edebilir. Bende fenerbaheyi sevmem ama bu sevmeyişim kendimdedir onu buraya yazamam sevmiyorsam sevmiyordurum.

Özür dilerim, haklısın.
Ama ilk mesajlarımda zaten sevmediğimi dile getirmedim, ya da rencide edici bir mesaj yazmadım.
Arkadaş milliyetçi duyguları karıştırınca yazma gereği hissettim.
Fenerbahçe'de yenildiği zaman ben mesela çok öfkeleniyorum ve bazen nefret ediyorum.
Ama milliyetçiliğim mi gidiyor? Hayır.

M

Merthan

Misafir

Fenerbahçe'nin sevilmediğini herkes çok iyi biliyor. Bu sevmeyenlerin içinde ben de varım şahsen. Ama tutupta, Fenerbahçe Sevilla ile berabere kaldığında ya da herhangi bir yabancı takım ile kendi sahasında berabere kaldığında çocuk gibi sırıtarak, mağlup sayılırsınız yazmam. Ya da, kafadan 1-0 / 3-0 herneyse yenilirsiniz yazmam. Yazarsam, tahminim tutmadığında da, mağlup sayılırsınız diyerek kıvırmam.

Galatasaray'ı sevmemen beni ilgilendirmez. Ama okuma yazman, biraz da saygın varsa bu konunun Galatasaray ile ilgili konu olduğunu görebilirsin. Milliyetçilik duygularına gelince, ben genelleme yaptım. Bu genellemenin içinde varsın veya yoksun, bu genelleme de forum köşelerinde milliyetçilik yapanlaradır. En azından spor kulübü dediğin, forumdan daha azizdir.

Fenerbahçe'de yenildiği zaman ben mesela çok öfkeleniyorum ve bazen nefret ediyorum.
Ama milliyetçiliğim mi gidiyor? Hayır.

Burada da, üstte kalın yazdığım yeri kendin doğrulamışsın. Sana iyi chatler. ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi