İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray-Hamburg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yagmayok bi sana bi de bugün fotomaçtaki "finale çok yaklaşmıştık" yazısına güldüm 16 takım var 4.turda finale yaklaşıyorlar :D Balon patladı bu haftayı saymassak 2 hafta sonra bizimle maçınız var Sami Yen'de. İddaa tek maç yapar inş. dünkü gibide köşeyi döneriz :)

@ANTU.COM'dan ALINTI ! < (Bana birşey demeyin :D)
3.jpg

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Antu.com
''Dev Kampanya: Kombinelerimizi Galatasaraylılar'a Veriyoruz''

''UEFA Finali'nin Saracoğlu'nda oynanacağını duyduğunuz anda aç tavuğun kendini buğday ambarında sanması gibi olmayacak hayaller kurdunuz. Söyleye söyleye sonunda bu hayale kendiniz de inandınız. Neyse olan oldu. Üzülmeyin, acınızı yürekten paylaşıyoruz. Antu.com olarak bir kampanya başlatıyoruz. Kombine sahibi bütün taraftarlarımızı, mabedimizde oynanacak UEFA finalini seyredebilmeleri için Galatasaraylılar'a vermelerini istiyoruz. Ebedi dostları olarak bu isteklerini yerine getirmek hepimizin görevi.''

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Üzülmeyin, finali izlemeye tüm takım taraftarlarını bekleriz.

:)

gs nin yenildiği bir bakıma iyi oldu;
bu futbolla hamburg'a karşı böyle oynarsanız kadıköy'e anca gezmeye gelirsiniz.
daha çeyrek finalde bile değilsiniz ve hamburg'a karşı öyle ahım şahım bir futbol yok.
sonra da "gel otobüs kalkıyoooo...kadıköööööy...." dersiniz.
bir sonraki tura kalıp elenmek daha çok koyardı...
burda bırakmak en iyisi oldu.

ben gs ye değil de...
Bülent Korkmaz'a ve Arda'ya çok üzüldüm.
taraftarlıkla alakası yok, ikisini de çok severim.
üzüldüm hakkaten, bundan sonraki maçlarda başarılar;
ezeli rakip, ebedi dostumuz...

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bülentin otorite ayağına son 3 maçtır yaptığı hatalarla kayıp vermeye devam ediyoruz.

Birde ne çok alman yakalası varmış,yalan avrupa geçmişinizle konuşmak haddinize degil,herkes önünden yesin.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
2000'de kalırsınız siz daha :D

UEFA'yı almaktan başka bir başarınız var mı avrupa da ? Biz mi göremedik ?

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Beğenemedin mi ? Bakkaldan alabiliyosun galiba uefayı ? Birde süper kupa var.Onuda uefa alana bedava veriyolar bakkaldan.

Birde iti öldürme korkut demişler,fenerbahçe resmi sitesinin bile böyle basit işler yapması bunu gösteriyor.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fenerbahçe resmi sitesi mi? ne alaka

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
fenerbahçe resmi sitesi mi? ne alaka

Uefa maçının hemen ardından final biletiniz bizden açılış sayfası.

Bu konuda keşke herkes benim kadar hassas davransa ne kadar ezeli rakip de olsak ülke puanı söz konusu.Keşke fenerbahçe alisamiyende bir başarı elde etseydi,gönlümüz çoşmazdı tabi ama kalkıp böyle aleni alman yalakalığı yapmazdım,sevinmezdim elendi diye,elendi diye de üzülmezdim.Nede kulübüm böyle bir kepazelik yapardı resmi sayfasında.

Son oynadığımız lig maçlarında bile trabzon ve bursa tribünleri hamburg diye bağırdı.

Halbuki seneler önce gelen başarı sayesinde belkide uefaya gitceklerinin bile farkında degiller,Galatasaray avrupada maç kazanınca yabancı basın Galatasaray ezdi,dağıttı degil.Türkler ezdi,dağıttı diyor.

İşte bu çerçeveden bakınca aslında biz zaten birbirimizi bölüyoruz,kaos ortamını tamamen hakediyoruz.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Galatasaray kime yenilirse yenilsin desteklerim isterse düşmanım olsun almanlarla bi alakası yok yani olayın ;) Ayrıca Fenerbahçe dergisi bilet veriyor gerçekten bunda bir yanlışlık yok ? Çekilişle sanırım dergide numara var.

Ayrıca bizim rakibimizi havalanında karşılayan, cska maçında cska taraftarlarının olduğu yerindeki galatasaray pankartını unutmadık (Rusya'da) ;)

Kendi kendinize havaya giriyorsunuz 4.turda daha :)

Biz geçen sene çeyrek finale çıktık hiç öyle kupayı alacaz demedik siz uçuyorsunuz biraz gerçekçi olun ;)

Bizi siz tahrik ediyorsunuz yoksa sizin uefayı kadıköyde almanızın bi önemi yok tur geçiyorsunuz gelip bize bulaşıyorsunuz. Alında nerde alırsanız alın önemli değil

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Yuh artık!
Alman yalakası mı?

Bıktım artık gs'lilerden ya. Yenince "en büyük biziz"
Yenilince...
Yenilince tabii ki eleştiriler gelecek, şu şöyle bu böyle olmalıydı diye.
E eleştiri yapınca "Almancı" mı oluyoruz?
Bu hangi akla mantığa uyar?

Ben hiçbir Fenerbahçe'linin "gs Hamburg'a yenilsin" dediğini, sitelerde bu tür tartışmaları, statlarda bu gibi sloganları görmedim.

gs'liler hep böyle zaten.
yenince "avrupa fatihi"
yenilince "arkamızda durmuyorsunuz"

Allah gs'lilere akıl fikir versin.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Merhaba İngiliz yalakaları!

495112_2.gif

Avrupa Şampiyonlar Ligi çeyrek final ilk maçında 2 Nisan Çarşamba günü Fenerbahçe ile karşılaşacak olan İngiltere'nin Chelsea takımı, gece saatlerinde İstanbul'a geldi.
Özel bir uçakla Sabiha Gökçen Havalimanı'na gelen Chelsea kafilesini Fenerbahçe Kulübü Dış İlişkiler Sorumlusu Turgut Acar karşıladı. Havalimanında polis tarafından geniş güvenlik önlemleri alındığı görüldü. Chelsea kafilesi, polis eskortu eşliğinde havalimanından konaklayacakları otele hareket etti.

Öte yandan, havalimanına gelen bir grup Galatasaray taraftarı, İngiliz ekibine sevgi gösterilerinde bulundu. Chelsea'li futbolculara tezahüratlarda bulunan Sarı-kırmızılı taraftarlar, en büyük ilgiyi daha önce Fenerbahçe'de forma giyen Nicolas Anelka'ya gösterdi.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yuh artık!
Alman yalakası mı?

Bıktım artık gs'lilerden ya. Yenince "en büyük biziz"
Yenilince...
Yenilince tabii ki eleştiriler gelecek, şu şöyle bu böyle olmalıydı diye.
E eleştiri yapınca "Almancı" mı oluyoruz?
Bu hangi akla mantığa uyar?

Ben hiçbir Fenerbahçe'linin "gs Hamburg'a yenilsin" dediğini, sitelerde bu tür tartışmaları, statlarda bu gibi sloganları görmedim.

gs'liler hep böyle zaten.
yenince "avrupa fatihi"
yenilince "arkamızda durmuyorsunuz"

Allah gs'lilere akıl fikir versin.

Eğer sen sevinmediysen hamburg kazanınca niye üstüne alınıyorsun?Ben bütün fenerbahçelileri kasdetmedigime göre sende chelseayi karşılayanlarla bütün galatasaraylıları bir tutamazsın.

Allah sana akıl versin ki aklınla anlamıyorsun yazılanları.Üstüne alınıp triplere bürünüyorsun.

Tekrar söylüyorum yazıklar olsun alman yalakalarına,ingiliz yalakalarına.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Eğer sen sevinmediysen hamburg kazanınca niye üstüne alınıyorsun?Ben bütün fenerbahçelileri kasdetmedigime göre sende chelseayi karşılayanlarla bütün galatasaraylıları bir tutamazsın.

Allah sana akıl versin ki aklınla anlamıyorsun yazılanları.Üstüne alınıp triplere bürünüyorsun.

Tekrar söylüyorum yazıklar olsun alman yalakalarına,ingiliz yalakalarına.

Hahaha :D
iyinet'te çok gülüyorum ya :)

Arkadaşım sen bu yorumlarını yaparken belirli bir kesimi mi kastettin? O zaman niye yazının başında bunu belirtmiyorsun? Şimdi suçlu ben mi oldum yani? :) Komik ya.

Ayrıca burda sözkonusu Fenerbahçe'li taraftarlar. Sen nasıl ki kendi takımının taraftarlarını savunuyorsan ben de kendi taraftarımı savunurum, savunacağım, savunmalıyım.

Allah sana akıl versin ki aklınla anlamıyorsun yazılanları.

Cümlemize. Gerçi sağol bende akıl fikir fazla miktarda mevcut. İstersen sana bir miktarını verebilirim; böylece her dediğimi tekrar etmek zorunda kalmam.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İşte forumlarında bazen bu kötü yanı var.Karşına alıp iki dakika agız kokusunu çekemiyecegin çapta biri kendi halinde konuşabiliyor anlamadan,anlayamadan.Heyoo bende burdayım,bana da bakın vari hareketlere girebiliyor.

1)Suçlu sen oldun gibilerinden birşey mi dedim ki suçlu benmi oldum gibilerinden cümleler kuruyorsun?Yazılmayan şeyleri hayal dünyanda genişletip olayı farklı yerlere çekiyosun.

2)Alman yalakalıgı derken neyi,neleri,kimleri kasdettigimi anlayamayacak kıvrımsız kafa yapınla,niye üstüne alındın sevinmediysen diyorum?Vercegin cevap netti,evet sevinmedim o halde alman yalakası degilim olcaktı.Bitti,gitti.

Şu cevaplar,olmayan yönlere giden cümleler senin hiçbirşeyi anlayamayacagın anlamına geliyor.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Çattık ya!

Yazdığın her mesajda aynı şeyleri diyorsun. Diyecek başka lafın yok ve aynı şeyleri kıvırıp beni gerizekalı konumuna getirmeye çalışıyorsun.

1)Suçlu sen oldun gibilerinden birşey mi dedim ki suçlu benmi oldum gibilerinden cümleler kuruyorsun?Yazılmayan şeyleri hayal dünyanda genişletip olayı farklı yerlere çekiyosun.

Yahu kendinle çelişiyorsun.
İşte sorun da bu zaten.
Birini göstermeyip "Alman yalakaları" dedin.
Üstüme alınmazsam kendimi kötü hissederim.
Yani burda Fenerbahçe'lilere hitap ettiğini herkes anladı, düz bir cümleyle "Alman yalakaları" dersen üstüme alınırım.
Kimseyi göstermeyip "ne çok Alman yalakaları varmış" demek, gs'liler hariç tüm taraftarlara hitap etmek demektir.
Kendi cümlelerini de anlamayazsan bu tartışma yürümez.

2)Alman yalakalıgı derken neyi,neleri,kimleri kasdettigimi anlayamayacak kıvrımsız kafa yapınla,niye üstüne alındın sevinmediysen diyorum?Vercegin cevap netti,evet sevinmedim o halde alman yalakası degilim olcaktı.Bitti,gitti.

Al işte aynı şeyleri tekrarlıyorsun yine. Üstteki cevabımı tekrar oku.

Beni (veya bizi) göstermeyip "Alman yalakaları" dersen bu hepimizi etkiler. Ben Hamburg'un yendiğine sevineyim veya sevinmeyeyim, sen, "Alman yalakaları" dersen herkese hitap etmiş olursun. Bunu başta söylemeliydin.

Ayrıca gittikçe seviyeni aşağı düşürüyorsun, seviyenin son noktasını bu tartışmada görmek istemem.
Hakaretlerini yazdım bir yere.

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hakaret etmedim, senin seviyene inerek sana açıklamaya çalıştım çünkü senin akıl vs. konusunda ki mesajların ortada.Kim ne üslupla konuşursa o şekilde karşılık alır.Konuya Allah gslilere akıl versin diye girişin seviyeni ortaya koymuştu.

Tekrar farklı bir yaklaşımla söyleyeyim bu sefer anlicagını düşünüyorum en azından öyle umut ediyorum.Sen ingiliz yalakaları yazınca ben nasıl alınmadıysam başkasıda alınmaz dedim ama malesef anlayamayan insanlar olabilcegi ihtimalini unutmuşum.Yine anlamadıysan farklı betimleme,örnek ve cümlelerle anlatabilirim ama midemi bulandırdın artık.Başlığı güzel sürükledin,ilgi odağı oldun.Muhattap alınmayacak bir insan oldugunu 3.mesajında görebildigim,hayatımdan ise sana bişeyler anlatabilmek adına birkaç dakkamı harcadığım için kendime kızıyorum.

edit:O zaman şair burda ne anlatmak istiyor sorusunu kendime yönlendirip tekrar açıklıyayım.

Hamburg galibiyetine sevinen alman yalakasıdır. (Anlayamayan için parantez;sevinmeyen ise alman yalakası degildir)

Kapiş..

Herkese iyi günler,

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:) Her mesajda biraz daha batıyorsun.

Bak şimdi...

Kim ne üslupla konuşursa o şekilde karşılık alır

dedin.

Benim maç sonraki açıklamalarım:

gs nin yenildiği bir bakıma iyi oldu;
bu futbolla hamburg'a karşı böyle oynarsanız kadıköy'e anca gezmeye gelirsiniz.

Maç sonrası gayet makul bir açıklama.

Tarih: Dün, 19:09

Senin malum sözlerin;

Birde ne çok alman yakalası varmış,yalan avrupa geçmişinizle konuşmak haddinize degil,herkes önünden yesin.

Tarih: Bugün, 13:44

Benim cevabım:

Yuh artık!
Alman yalakası mı?
...

Tarih: Bugün, 15:08

...

Evet, hakikaten kim nasıl bir üslupla konuşursa öyle cevap alır.
Diğer konuyu hiç uzatmak istemiyorum, kim neyi nasıl anlamak istiyorsa öyle anlıyor.
Bakmakla görmek ayrı şeyler.

Şahsıma hakaret edilmedikçe; bu konudaki son mesajımdır.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
dreamz mesajların moderatörlere bildirildi.

@Rexrot
uslubunu bozma boşver ben bozsam ilk mesajımda bozardım görmemezlikten geldim ama arkadaş sınırları zorluyor

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Olan olmus, biten bitmis. Elenen de elenmis. Burda birbirinizi kirmaya gerek yok. Seneye tum takimlara basarilar diliyorum. Daha uzamamasi icin konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5