İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray ın transfer listesinde zidane var

K

KraL KadiR

Misafir
Biliyorsunuz
zidane son macta oynadıgı futbolla herkesi hayran bıraktı.
Ama kendisi bu mactan sonra futbolu bırakacagını soledi
Galatasaray yonetimi ise ulker in sponsorlugunda zidane nı kendi renklerine baglamak isteyor
not : fakat zidane nın 2008 e kadar anlasmalı olması galatasarayı korkutuyor.

kaynak fotomac gazetesi

benim bu transfer icin kendi dusuncem
zidane cok guzel bir oyuncu cok iyi bir teknigi var ama bence genc isimlere yonelmek gerekir diye dusunuyorum

ya sizler ne dusunuyorsunuz ?

CyberTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yalan haber tabiki... fotomaç 3 günde bir GS ile ilgili yalan transfer haberi yazıyor... Yazdıkları tüm futbolcuları alırsa 100 milyon dolarlık bütçe lazım GS'ye...

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zidane zaten futbolu bırakmıştı. Ülker herkese birer futbolcu almak istiyor. Zidane değilde keşke daha genç ve daha iyi bir yıldız gelse her takıma.

K

KraL KadiR

Misafir
CyberTurk' Alıntı:
yalan haber tabiki... fotomaç 3 günde bir GS ile ilgili yalan transfer haberi yazıyor... Yazdıkları tüm futbolcuları alırsa 100 milyon dolarlık bütçe lazım GS'ye...
bu konuda haklısın sanırım :)
her gun fotomac ı aldıgımda gs nin listesinde yeni biri oldugunu goruyorum.

gravesen iyi olabilir diye dusunuyorum
birde portekizli futbolcuyu alabilsek keske ismi suan aklıma gelmedi

18 numaraydı sanırım

hayırlısı olsun
almısken ins guzel bir futbolcu alırız.

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ze Roberto
Insua
Gallardo
Gravesen

Bunlar kadrolu potansiyel transfer haberlerimiz, 4 senedir aralıksız Galatasaray'dalar :)

Emre
Yıldıray
Hamit/Halil Altıntop

Bunlarda Fenerbahçe ile ortak kadrolu transfer haberlerimiz..

Bir gün yabancılar merak edip gelicekler ne la bu böyle diye ondan korkuyorum :)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
KraL KadiR' Alıntı:
18 numaraydı sanırım

hayırlısı olsun
almısken ins guzel bir futbolcu alırız.
Maniche, d.moskova'da oynuyor, iyi de oynuyor dünya kupasında.. Fiyatını katlamıştır, alamayız zor :(

K

KraL KadiR

Misafir
blink' Alıntı:
Maniche, d.moskova'da oynuyor, iyi de oynuyor dünya kupasında.. Fiyatını katlamıştır, alamayız zor :(

evet hele o golu atıp takımı ust tura cıkarmasında yardımcı olması kotu oldu :(

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
fotomaç almayın aldırmayın şerefsizlik üzerine kurulu tamamen yalan haber

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gelmesi az da olsa muhtemel olan şahıslar: Ze Roberto ve Gravesen.. 2 tane adı sanı duyulmamış adamla imzalamışız ama.. (Türk ve gençler sanırım, avrupada)

K

Kayıtsız Üye

Misafir
galatasaray

portolu korezma ya teklif yollasa çok iyi olur ve ayrıca zidane çok iyi bir düşünce ama 10 dakika koşsa kalp krizi geçirir

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
1-) Fotomaç'ın her haberine inansaydık, Ronaldinho Fenerbahçe'de, Messi Galatasaray'da, Ibrahimovic Beşiktaş'daydı.
2-) Zidane'ın oynadığı mevkide oyuncu ihtiyacımız yok, neden alalım ki? Linderoth ve Lincoln boşa mı alındı? Ofansif orta saha Lincoln, defansif orta saha Linderoth.

Edit: Tarihi görmemiştim. :p

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ehuheue tarihe bakanınız oldumu hiç :D sezon bitmiş şampiyon belli olmuş yeni sezon başlamış zidane halen gelecek :D euheehue olaya bak ya, ziyaretçilerin mesaj atıyor olması tam bomba olmuş nerde hortlanacak bir konu var hemen buluyolar maşallah

örnek coca cola

örnek adsense

örnek zidane :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5