İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray nasıl tur atlar?

haberci02

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Galatasaray'ın gruptan çıkması için galip olması yetmiyor... Onun kaderi başkasında...

UEFA Kupası'nda yarın Avusturya'nın Austria Wien takımıyla karşılaşacak Galatasaray'a, alacağı galibiyet gruptan çıkmak için yeterli olmayacak.

Galatasaray ile Austria Wien, yarın Ali Sami Yen Stadı'nda saat 21.45'de grubun son maçında karşı karşıya gelecek.

Maçı, Hollandalı hakem Ruud Bossen yönetecek. Bossen'in yardımcılıklarını ise Nicky Siebert ve J. F. Hans Olde Olthof yapacak.

UEFA Kupası'nda 3. tura yükselebilmek için Austria Wien'i mutlaka yenmek zorunda olan Galatasaray, grubun diğer karşılaşması Panionios-Bordeaux mücadelesinin sonucuna göre tur atlayabilecek.

Panionios'un galip gelmesi durumunda Avrupa kupalarına veda edecek sarı-kırmızılılar, diğer maçın berabere bitmesi halinde ise Austria Wien'i yendiği taktirde turu atlayabilecek.

A.A.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Bordeaux yunanistana b takıma yakın 15 kişilik bi kadroyla gitti, ama herşeye rağmen ben o maça beraberlik verdim ve eminim(yoksa kuponlar yatar :) )

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
bankolar
326 Larisa - Nürnberg 2
331 Rennes - Dinamo zAgreb 1
225 Hapoel Tel Aviv - Aalborg 1
224 Getafe - Anderlecht X
222 Braga - Kızılyıldız 1
221 B.Münih - Aris 1

Diğer maçlardaki olası tahminlerim
226 öncelikli 0 , sonra 1
211 üst
213 1
315 1
111 1
112 öncelikli 0 , sonra 1
215 1
325 1
kuponlarım:
http://www.resimdir.com/images/632178iddaa.gif

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayata dusunemicem bir skorla tur atladi :) yunanlar 2:0 öne geciyorlar ve futbolda hep gördugum 2:0 skorlar aldatmaca skorlari ve 2:3 kaybediyor ve bekliyom gs gol atsin gececek diye bitti ve aha sansi kaybetti dedim icime ve spor haberleri okuyayim dedim baktim gecmis ve haberin ismide fransiz öpucugu :) böyle sans nadir bulunur hadi hayirlisi diyelim simdi sampiyonlar liginden gelecek takimi yenip UEFA kupasinin sahibi olacak olursa sasmayin bu cimbom avrupada ne yapcagi belli olmaz :) yolun acik olsun super bir bayram hediyesi...

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
böyle bi şans yok hiç bir takımda ya...
ama Türkiye için iyi oldu.. :D inşallah bi sonraki turda iyi işler çıkartır Galatasaray..

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fransızlara Tşk Ederiz.Bir yandan Yunanlılarada 2-0 diye maçı salladılar sonunda agladılar:)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5