İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray trabzonspor

Rapmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizce skor kaç kaç biter arkadaşlar ?
Bence çok güzel bir maç olucak :)
hadi tahminleri alalım , bilene benden rep :D
benım tahinim 3 - 2 galatasaray alır

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
3 Trabzon 1 Galatasaray

:D Bir Nonfanatik FB li olarak (GS liller şimdi hemen kendinize bakın diycek ama valla maçtan hiç anlamam)

Eğer bilirsem Rep istemem :D qumara girer...

O

OSX

Misafir
vallahi besiktasa oynadığı futbolu trabzona karsı oynarsa.. trabzon 3 - 1 biter ama eğer futbol politikası hesaba katarsananız... federasyon hakem hatalarınıda sayarsak... trabzon yenilir... bilmem anlatabildim mi...

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
4-0 olsun bizim olsun :D (yenebilir değil yenicez 3 sezondur ist de gs yı yeniyoruz zaten)

blink

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gs alır, 1-0 olur 2-0 olur. tsnin gol atabileceğini düşünmüyorum.. aykut veya fevzi kale de olacak ve + motivasyonla çıkacaklardır..

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ali Sami Yen'de Galatasaray'a karşı hangi takım 2 farkla kazanmış, biraz gerçekçi atın beyler.

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
3-2 Trabzon alır. (tahmin değil istek :) )

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
2-2 Biter Bugun BJK 'de berabere kalacak...

qdin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Galatasaray TS maçında futbol olarak TS maçın her dakikası sahaya hakim pres yapan koşan basan bir takım görüntüsü gördü Galatasayarın buldugu ilk pozisyonda gol bulması herşeyi degiştirdi Trabzonspor iyi yolda GS önemli 3 puan aldı ancak bu futbol yapısı ile çok maçta puan bırakacagını sanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5