İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaray ve Fenerbahçe

Hangisi tur atlar

• Sadece fenerbahçe tur atlar

Kullanılan: 5 31.3%
  • sadece galatasara tur atlar

Kullanılan: 2 12.5%
  • ikiside tur atlar

Kullanılan: 8 50.0%
  • ikiside elenir

Kullanılan: 1 6.3%

• Kullanılan toplam oy
    16
X

Xman

Misafir
Bu akşam temsilcilerimizin maçları var, sizin görüşleriniz nedir tur şanşları hakkında.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
İkiside çok zorlanacak.

Eğer turu atlarlar ise şaşırırım ama turu geçemezler ise zaten bekliyordum derim.

RaSCaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok karamsar yaklaşmışsın yagmayok.Tabi ki sonuçta 11 er oynanıyor top yuvarlak nolacağı belli olmaz.Ama fenerbahçe zaten avantajlı istediği kadar eksiği olsun kadıköyde 1 farklı olsun kazanır turu geçer.Benim görüşüm fener maçında süpriz olmaz.Bu maçta fener galibiyeti dışında ki her sonuç süpriz benim için tabi.

Galatasarayın tabi işi daha zor rakibi daha zor.Sonra buradaki maçın başında hatalarla yenen 2 gole karşılık verilse de o gollerin dezavantajı var.0-0 1-1 gibi beraberlikler bile bükreşe yarıcak olması bükreşi rahatlatıyodur.Ama galatasaray biraz hırslı oynasın elindeki kadro yetenekler ortada maçı kazanması imkansız değil hatta ağır basan bir sonuç.Galatasaray maçı bence 3 sonuca da açık hiçbir sonuç bana süpriz olmayacaktır.

Red Kit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 takımda yener ben fenerliyim herkes gsnin macı zor dıyor ama bence fenerınkı daha zor ilk macta oynamayan 5 as oyuncu bu aksam oynucak fakat fenerde semıh edu emre burak yoklar

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
maçlar tam olarak kaçta başlıyor ve hangi kanallarda arkadaşlar, dışarı cıkacamda izleyeyim bari

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iki takımımızda ülkemizi en iyi şekilde temsil edecektir,eminim.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
İkisininde şampiyonlar ligine çıkması isteğim... Bence çıkarda : )

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
biz turu geçtik :)
semih ve 1-0

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
Fenerbahçe : 2 - 0: Partizan
Alex

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5