İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GALATASARAY VS OLYMPIAKOS

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
YÜRÜ BE CİMBOMUM KİM TUTAR SENİ :D
KEWEL BAROS LINCOLN OYSUN CİMBOMUM ŞAMPİYON OLSUN

1. YARI
1' Ve UEFA Kupası'nda grup aşaması başlıyor. Galatasaray santrada topa dokunan taraf...

2' İlk dakikalarda baskılıyız. Bu sırada ilk serbest vuruşu Galletti kullandı. Savunmadan seken top taç.

3' Bu kez Meira faul yaptı. Yunan ekibi yine serbest vuruş kullanıyor. Galletti'nin şutu, aut.

5' Kewell'la tehlikeli geldik ama Avustralyalı oyuncumuzun ortası isabetsiz.

7' Bu kez Pantos ortaladı ama De Sanctis topa kolayca sahip oldu.

11' Lincoln'e orta sahada sert müdahale, Patsatzoglou sarı kart görüyor. Faulü kullandık ve korner kazandık. Lincoln ortaladı, savunma uzaklaştırdı. Dönen topla atak geliştiriyoruz. Bu kez Arda'nın ortası, yine uzaklaştırdılar.

13' Bu kez Baros'a sert müdahale, Antzas sarı kart görüyor. Faul atışını Lincoln arka direğe gönderdi, kaleci yumrukladı ama ofsayt bayrağı da kalkıyor.

15' Lincoln uzaktan kaleyi denedi, aut. Oyun hemen başlattılar. Lincoln'ün elle müdahalesine hakem sarı kart çıkarıyor.

20' Arda'nın getirdiği topla korner kazandık. Lincoln kullanıyor. Arda vuruyor kafayı! Kalenin solundan az farkla aut!

22' Lincoln'ün pasıyla ceza sahasında buluşan Kewell sert vuruyor ama isabetsiz...

25' Sabri uzaktan kaleyi yokluyor ama Nikopolidis kornere çeldi! Lincoln'ün ortası VE GOOOOOOOLLLL!!!!! HARRY KEWELL ATTIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kewell ön direkte kafayla dokundu. 1-0 ÖNDEYİZ!!!

31' Şu dakikalarda Yunan ekibi topa hakim. Serbest vuruş kullanıyorlar. Arka direkte uzaklaştırdık, uzaktan bir vuruş daha... Aut...

33' Sabri'yle yine gole yaklaştık. Uzaktan şut az farkla dışarıda...

35' Lincoln yine kaleyi denedi ama top üstten dışarıda...

40' Galletti korneri paslaşarak kullandı, baskı yapıp uzaklaştırdık. Üst üste üçüncü korneri kullanıyorlar. Yine ilk müdahale savunmamızdan...

42' Sol çaprazdan Harry Kewell ile faul kullandık. Milan Baros'un kafa şutunda top dışarı çıktı.

45' İlk yarıya eklenen süre bir dakika...

45+1 Ayhan ceza sahası çizgisinde faul yaptı. Serbest vuruş kullanıyorlar. Galletti'nin şutu barajdan kornere çıktı. Hakem düdüğü çaldı ve ilk yarı sona erdi.

2. YARI
46' İkinciyi yarıya Olympiakos başladı...

48' Sabri'nin ortasını kornere çeldiler. Lincoln kullanıyor. Savunma karşılıyor.

50' Bu kez kornere yakın bir noktadan Lincoln serbest vuruş kullanıyor. Yine savunma uzaklaştırdı.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Maç bugün müydü yahu?

ben yazmasan bu maçlarıda kimse takip etmicek gerçi burası web master forumu ama konuda spor kategorisinde :D ploop maç biticek nerdeyse

maçta bitti :) sanırım her kes yasin okuyor forumda bu gün fazla kimse yok.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
ben yazmasan bu maçlarıda kimse takip etmicek gerçi burası web master forumu ama konuda spor kategorisinde :D ploop maç biticek nerdeyse

maçta bitti :) sanırım her kes yasin okuyor forumda bu gün fazla kimse yok.

Bitti galiba... :D

dreamz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
1-0 aldık maçı.D-smartın iç saha maçlarını yayınlaması ne kadar saçma ama netten ayna gibi izledim valla :D

Çok güzel top oynadık ama daha farka gidebilirdi, bir türlü golü bulamadık.Direkler,direği yalayan şutlar... Neyse bir sıfır olsun bizim olsun.

Son dakkalarda nefesimi tuttum,atamayana atarlar dedim ama çok şükür öyle olmadı.Taraftarda harikaydı...

Dağ başını duman almış yürüyelim arkadaşlar...

WebmasterEvi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok güzel oynadı Galatasaray karşı takıma nerdeyse atak vermedik.Lincoln sağolsun farkı kaçırmamızı sağladı :)

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok net pozisyonlar yakaldık Rakip takımın sonra Dakikada pozisyonu gol olsaydı ki ucuz atlattık kanaatindeyim, GALATASARAY için çok acı olacaktı.

Umurım bu baskılı futbol lig maçlarınada yansır.

cawbella

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu arada Galasaraylıların nicklerini koyu kırmızı yapsalar ne güzel olur degilmi :)

Yönetimden Rica ediyorum :D

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Galatasaray çok iyi takım oldu bu sene.
Tebrik ediyorum gerçekten.

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Çok güzel maç oldu valla Fenerliyim zevk ile izliyorum, diğer arkadaşların Fener maçlarında Arsenal yener inş. gibi takılması umrumda değil...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5