İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GALATASARAY'DA KORKMAZ DEVRİ

{{DELIKANLIM}}

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bügünden sonra Sampiyon Besiktas dir :) yazayimda ilerde söyledimde gec kalmayim icimde öyle bir his geldi. Bence öncede Gakatasaray Hagiyi Fenerbahce Ridvani Besiktasta Ertugrul nasil mahvetiyse simdi gs yeniden Bulenti mahvetcek maalesef yeni antrönörler buyuk takimi calistiramazlar basari olamazlar. Oluyorlar ama arkalarinda kimse durmadigi icin 2 mac kaybettimi ve bunlari göndermekde kolay oldugu icin hemen gönderiyorlar. Acaba yerli antrönörler hemen bos mukaveleye imza atacana yabanci gibi tazminat isteseler daha iyi degilmi hem kolayca yollayamazlar. Buda benim dusuncem yinede basarilar diliyorum tum takimlara ipler öyle görunuyorki suan sans besiktasta sivasta fenere kaybetcek :)

Mesajimi aradim buldum 2.ayda söylemistim besiktas sampiyon olacak o gun icime dogru ve sanslar böyle gitti ve bugun sampiyon oldu helal besiktasima. Söyledigim laflar bir bir tuttuya :) Sampiyon besiktas oley oley....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5