İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Galatasaraylılara özel video sitesi ! ( Orjinal Domain + Video scripti )

Stejan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

www.gstube.net

Yalnızca Galatasaraylı arkadaşlarıma satılık GSTUBE sitesi .

Domain için ;

Akılda kalıcı , içerikle doğru orantılı .
Bu alanda açılabilecek site için en uygun domain.
Domainin .com olanı yıllardır bir firmada bulunuyor (yabancı).
Domain GoDaddy kayıtlıdır.
Domainin kalitesini yazmama gerek yok , bu iş için en ideal domaindir ve akılda kalıcık bakımından çok uygundur.
Düzgün bir aranma hacmine sahiptir.

Site için ;

inforesim'in yapmış olduğu video scripti lisansı bulunmaktadır . ( 50 TL değerinde )
Hızlı index alır.
Facebook üzerinden videolarınızı oynatabilirsiniz.

Bu domaini alırken , aşırı Galatasaraylı olmam sebebi ile özene bözene seçip almıştım . Fakat başka projelere yoğunlaştığım için bir türlü ilgilenemedim . En son inforesimin scriptini satın aldım kurdum fakat gerçek anlamda ilgilenme fırsatım olmadı . Siteyi gerçekten hakkını verecek bir Galatasaraylı kardeşime satmayı düşünüyorum.Sadece domain olarak satılık değildir , scriptiyle beraber satılıktır.

Fiyat olarak aklımdaki fiyat içinde bulunduğumuz r10 piyasasına göre pahalı olsada gerçek alıcılara göre ucuz bir fiyattır.

Site için istenen fiyat : 250 TL
Taksit imkanı : Maalesef şuan için taksit imkanı yoktur.
Ödeme yolları : İşbankası ve misli.com

Site dışı alıcılar için msn adresim : [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5