Galaxy S7 Edge Donanımıyla Ne Kadar Dayanıklı?

Heuristic

0
İyinet Üyesi
Katılım
24 Şubat 2016
Mesajlar
46
Reaction score
0
Konum
Ankara
Son yılların en çok ilgi çeken konularından birisi olan dayanıklılık için Galaxy S7 Edge de seçildi. İşte dayanıklılık testleri.

galaxy-s7-edge-donanimiyla-ne-kadar-dayanikli.jpg


Cihazların farklı şartlara karşı nasıl bir tepki vereceği, özellikle amatör kişiler tarafından çekilen videolar ile görülebilirken bu durumdan Galaxy S7 Edge de nasibini alacak. Daha önce özellikle iPhone için yapılan bu testlerde iPhone'nun nasıl bir tepki vereceğinin görülebilmesi için zorlu testler yapılırken, çoğu kez test sonucunda cihazlar kullanılamaz hale gelmişti.

Galaxy S7 Edge Ne Kadar Dayanıklı?

Galaxy S7 Edge için yapılan testlerde cihazın ne kadar dayanıklı olduğu görülemeye çalışırken, bu konuda ilk video JerryRigEverything kullanıcı adlı bir kişiden geldi.

Farklı testlere maruz kalan Galaxy S7 Edge'nin teste nasıl bir tepki verdiğini video izleyerek görebilirsiniz.

Testlerde ekran çizilmezliği, kamera çizilmezliği, kasanın çizik ve darbelere ne kadar dayanıklı olduğu test edilirken, çakmakla ekran dahi ısıtıldı.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
Üst