İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gamegarden.com daki oyunlar

O

oyunbahcesi

Misafir
arkadaşlar gamegarden.com daki oyunları yazabilecek bir java programcısını tanıyormusnuz veya boyle bir oyun için hazır java programı ?ve bize ne kadara mal olur sadece yazdırmak

LIMIT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynen banada lazım ne kadar olursa üçretini ödeyim

S

Senbul

Misafir
Bunun için baya bir parayı gozden cıkarmanız gerekli.bu tip oyunlar.2500 ila 15000 $ arasında fiyatlar ile satılmakta.
Gamegarden ile iletişime gecerseniz size fiyat vereceklerdir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ciddi alici iseniz, programlama alaninda beraber calistigim ve applet tarzi oyunlar gelistirme projesinde olan ortagim ile bir gun randevu ayarlayip konu hakkinda detayli konusabiliriz.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gamegarden.com oyunları zamanında 1.000$ a satılıyordu. Bu oyunların piyasa fiyatı da 1500-2000$ kadar

yalnız yıllık bazda düşünürsek sistem gereksinimleri oyun fiyatlarını katlayacaktır. 4-5 oyunlu böyle bir site açmak için yıllık 15.000$ parayı gözden çıkarmak gerekiyor. bu tür siteler çabuk duyulur, büyür ve yarattığı trafik vs. potansiyel masrafı da yüklüdür. güvenli sağlam hızlı makinalara kurmak gerekir.

O

oyunbahcesi

Misafir
pAHALI

dostum fiyat çok pahalı oyun başına ve gamyundaki oyunlar guzel degil tasarımı .bence o fiyat çok .tşk oyunbaşı en çok 1000 dolar eder orası..tabi php uygulamasıyla.
www.oyunbahcesi.com

xkare

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yoktur. kimse 25 000 $ vermez. o kadar bütçe ayiran bir kisi yazdirir birsekilde ben olsam öyle yaparim mesela.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5