İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Sıfır GameSultan 33 Tllik hesap

H

halilarici

Misafir
Gamesultan 33 tllik hesap satılık.TeamViewer adlı programla pcme bağlanıp göstereceğim.Foto koyamıyorum şimdilik.
Bir alışveriş yapıldığnıda miles geldiğnden dolayı toplam 35-36 TL ediyor.

Avea Mobil Ödeme: 31 TL
Türkye İş Bankası:30TL
Ö.m[Yani pm] başlık altına yazabilirsiniz.
Tek Tek e-pin satışımda var.GameSultandan alcağnıız oyunu ve paketinizi seçiyorsunuz başlık altına yazıyorsunuz.Mobil ödemeyle alıyorsunuz :)

Ekleme:
20pu048.jpg

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
@halilarici tw ile bağlanıp göstermen pek güvenli olmaz diye düşünüyorum. Yinede sen bilirsin iyi satışlar.

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
Hocam tw den bildiğiniz üzere dosya aktarımı vs. yapılabiliyor. Bu konuda takip ederseniz bir çok sitede güvenlik ayarları izinsiz dosya aktarımı engellemekle ilgili dersler vs bilgiler var. Yinede en güvenlisi resim eklemek olacaktır.

ps: ekran görüntüsü için w7 nin ekran alıntısı aracı yokmuydu hocam o daha iyiydi sanırım.Ekranda böyle yazı vs. belirmiyor o açıdan söyledim. Her w7 de varmı yoksa bir plugin olarak yükleniyormu bilgim yok.

İyi satışlar.

H

halilarici

Misafir
Var.Ama benimli starter :( Oyüzden kullanamıyoruz.Starter da yok.Teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5