İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gamyun.net de java sorunu

W

wapekiz.com

Misafir
Merhaba

gamyun.net online oyun sitesinde karşılşatıgım bir sorun var eğer yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa çok sevinirim.çünkü ben çok uğraştım ama bir türlü sorunu çözemedim.

kısaca açıklamasını yapayım: gamyun güvenlik uygulaması diye bir program var,bu programı yüklediğim halde oyunu oynayamıyorum,yüklenmemiş uyarısı veriyor,ama bakıyorum dosya pc de duruyor.

1. Adım:

2.Adım

W

wapekiz.com

Misafir
3.Adım

4.Adım

Bu adımların hepsini yapıyorum sorunsuz bir şekilde ancak 4.Adıma geldiğinde normalde başarıyla yüklendi diyeceğine bende birazdan karşınıza yükleme işlemi gelecektir diyor.Ama bakıyorum gamyuntoolbar yüklü gözüküyor.Aşağıda olduğu gibi..

teşekkürler,yardımcı olacak arkadaş olursa çok teşekkür ederim.

burda resimler küçük cıktı: http://www.r10.net/programlama/62811-gamyun-net-de-java-sorunu.html r10daki resimler daha aydınlatıcı olabilir.

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
GamyunNETtoolbar uzerine sag tiklayip update secenegini tiklarmisiniz? Ayrica kaldirip tekrar kurmayi denediniz mi?

W

wapekiz.com

Misafir
GamyunNETtoolbar uzerine sag tiklayip update secenegini tiklarmisiniz? Ayrica kaldirip tekrar kurmayi denediniz mi?

sırf bunun için format bile attım ama halen aynı.yöneticileri ile irtibata geçmek istiyorum ancak hiç şekilde cevap vermiyorlar ve benim durumumda olan çok kişi var,yapmadıgım şey kalmadı ama olmuyor.

K

Kayıtsız Üye

Misafir
gamyun güvenlik

ben de çok uğraştım 2 kez format attım gene olmadı birinde aktivex i yükle diyo yükledim programı yükle diyo ok diyorum yükle diyorum bi sorun oluştu diyo bu defaa çok uğraştım ama çözemedim saolsunlar yöneticilerine ulaşmak zaten mümkün değil... işin ilginci laptop tan yapamıyorum ama evdeki masaüstü pc de formattan sonra gamyun güvenlik uygulaması yüklenioo güzelce iki pc yi de aynı şekilde formatladığım halde nasıl bişidir anlamadım anlayan varsa bi zahmet anlatsın

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5