İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gamze'nin Solduğu Akşam

OnuR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
http://webtv.hurriyet.com.tr/category.aspx?cid=2&vid=5654&bid=1&hid=14421292

14 yaşındaydı Gamze. Okulun başarılı öğrencilerinden biriydi. Arkadaşları arasında çok seviliyordu. Ancak bir gün babası "seni bir daha okula göndermeyeceğim" dedi. Babasına göre kızlar okumazdı. O anda beyninden vurulmuşa döndü Gamze. Kardeşinin tekvando kuşağı ile kendi astı.

Annesi odaya girince kızını yarı baygın buldu. Hastaneye yetiştirdiler. Ama doktorların büyük cabası Gamze'yi yaşatamadı. Gamze solup gitmişti. Anne baba orada yıkıldı. Babanın son pişmanlığı ise işe yaramamıştı.

Ertuğrul Gazi İlköğretim Okulu öğrencisi Gamze Çökükoğlu, okuldan öğle saatlerinde Kıbrıs Mahallesi'ndeki evine dönerek, dinlenmek için evde bulunan inşaat işçisi babası Cuma Çökükoğlu'nun yemeğini hazırlayıp, odasına geçti. Sonra olanlar oldu. Anne"Ben kızımı okutma taraftarıydım. Ama, baba ve ağabeyi bana karşı çıkıyorlardı. Kızım da o nedenle üzülüyordu. Ama, böyle bir şey yapacağını düşünmemiştik" dedi

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Lanet olsun senin gibi babaya :mad:

Okumaya,öğrenmeye gidiyor kız,Peygamber ilim nerede olursa olsun gidin diye buyurmuş Allah bin türlü belanı versin senin :mad:

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Okul sayesinde, okulun vereceği ilim ve fen sayesindedir ki, Türk milleti, Türk sanatı, Türk iktisadiyatı, Türk şiir ve edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK.

bu millet cehalet'den ne zaman kurtulur , işte biz o zaman ilerleme gösteririz :mad: böyle haberler insanı üzüyor vallaha.

harslan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne biçim insan bunlar ya :mad: Lanet olsun böyle babaya ve abiye...

biRtuRk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yazık günah ya, sanatçılar iş adamları kız çocuklarını okutmak için çabalarken şu duruma bakın. Kuran-ı Kerim'in bile ilk ayeti oku (iqra) olmuşken bu durum içler acısı.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Gamze, Ayşe, Fatma, İlknur... Hepsine çok üzülüyorum. Diyecek bir şey yok.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi