İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

garanti hesabı olan?

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaslar,
birisine odeme yapicam ama eft pazartesi gecegi icin sıkıntı yasıyorum. elinde garanti bankası 300 dolar olan varsa, kendisine pazartesi %100 eft gececeğim. eger yardimci olabilecek arkadslar varsa cok makbule gecer. tesekkurler simdiden..

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Arkadaşım insanlar 10 YTL için bile birbirlerine girerken böyle birşeyi bence kimse burada yapmaz..Sen bence daha Reel insanlardan finanse edilmeyi denesen daha hızlı olursun.. Saygılarıma Bu benim kişisel kanaatim

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
visitistanbul haklsını arkadasm, ama ben gene bir sansimideneyim dedim. daha once alisveris yaptigim arkadslar vardı onlar yardimci olabilir diye düşünmüştüm. sonucta onlarda daha once beni gormeden tanımadan para yollayabildiler. banka acik olsa zaten en olmadı kredi alırdım. sadece hafta sonu oldugu icin bulamadım bu yüzden sıkıntı olmustu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi