İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garantiarkadaş 500.000 üye hakkında (audi a3 kazanan)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yazıyı yazmamaın sebebi ortada cok büyük bir haksızlık olmasıdır. basta düşündüm herhalde 500.000'inci üyenin ID numarası de 500.000 değildir diye düşünürken, siteye baktığımda garantiarkadas.com/account/show/id/500000 yanıldığımı gordum...

ya abicim afedersiniz ama sizin kafanız HİÇ Mİ ÇALIŞMIYOR ?
simdiye kadar forumda kimseyle tam anlamda münakaşaya girmedim ama gerekirse girerim simdi. Abi aramıda her yerde webmaster var php'ci var asp'ci var bilmemneci var.

audi a3 müdür nedir fiyatı diyelim 50 milyar. 50 milyarı sokaga atacak kadar aptal mı bunlar ? Neden boyle dusunuyorum biliyor musunuz ? Cunku aramızdan birisi bu arabayı cok kolay alabilirdi. en azından ben dün 2 dakkamı ayırarak alırdım.

Birisi üye olduğunda otomatik olarak sitenin YENİ ÜYELER kısmında adı cıkıyor. bir bakyoruz ID'si (sıra numarası) ESSEK kadar yazıyor. sonucta her yeni üye için unique (tekkil) bir ID veriliyor. ( ornek: garantiarkada$ . com/account/show/id/500000

ABİ COK MU ZOR iki kod yazıp ( eğer sitede 499999. üye olunca otomatik olarak script calissin ve beni üye etsin ve sonucta TA TA 500.000 üye benim. ) BU KADAR BASİT)

eğer bu kadar acıklama yaptıktan sonra da bana herkes bu nasıl olur diye sorarlarsa yuh be abi diyeceğim ! (aramızda ileri düzeyde programcı olmayabilir onları assagilamiyorum sakın yanlıs anlasılmasın)

abi bilmiyorum ya ben cok zekiyim (arabayı almak adam gibi bir programcı icin cok basitti) ya siz cok aptalsınız ya da bu adamlar cok aptal hepimizi aptal sanıyorlar ya da helal olsun gercekten de verdiler bu arabayı.... demek istediğim adamlar kocaman harflerle belirtiyor kac üye oldugunu ve isteyen 500bininci üye olabilirdi. aslında dava açmak lazım .sonucta boyle bir cekilisin milli piyango izniyle olması lazım ve kesinlike USULSUZ bir çekiliş sebebini teknik heyet zaten kendileri anlar gerekli inceleme yaparsa ha birde milli piyangodan izin almamışlarsa o da ayrı bir problem.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özür diliyorum başlıkta ringofon demiştim. Garanti Arkadas diyecektim... düzeltebilirseniz sevinirim.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kesin ödülü alan, o 500.000'ci ID'ye sahip olan degildir :) kesin boyle olacaktır...

biqq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynısını bizde düşündük :) scriptle yapılabilir ben d sana katılıyorum notepad bence bi durum var gibi

W

wapekiz.com

Misafir
Izmir’den Sn Fatma Egilmez kazanmış,hemde bir bayan, bu ortaklık işinin %90' nın erkekler tarafından yapıldıgını düşünürsek,%10'luk bir şans ile bir bayan kazanıyor,bu daha bir kafa karıştırıcı.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bilmiyorum aylık 8 trilyon para kazanan birilerinin bu kadar basit hatalar yapacaklarını sanmıyorum..

bu arada evet birde webmastera verdikleri ödülün de bir bayana çıkması ilginç. aramızda ne kadar bayan var acaba ? ...

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım birileri daha üye olurken arabanın keyfini cıkarmıs ...

Damage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi yanlış anlayacaksınız ama tesadüfün bu kadarı.
d0tepad arkadaşım sanırım arabayı almak için çok uğraştın... veya 7/24 fitna fesat işlerle uğraşıyorsun. illaki butur düşünen olacaktır. Ben senide anlıyorum.

bilmiyorum aylık 8 trilyon para kazanan birilerinin bu kadar basit hatalar yapacaklarını sanmıyorum..
demişsin.
Ayda 8 trilyon kazanan bir adamın 3 kuruşluk arabaya tenezzül edeceğini nasıl düşünebilirsin.
Bu adamlara hiçmi güveniniz yok arkadaşlar. Yeri geldi hepiniz 3-5 kuruş bişeyler kazandınız. Nasıl böyle nankör davranabiliyorsunuz. Yeri geldi yüzmilyarlarca masraf etti partiler düzenledi, yeri geldi birçok webmaster arkadaşımızı formula yarışlarına gönderdi. Bunlardamı yalan. Bu bir promosyondur. Karşınızdaki çamur attığınız kişi "CE Bilgi İşlem ve Güvenlik Sistemleri Ltd.Şti.".. Bakın Ltd.Şti diyorum. Ben gittim neyin ne olduğunu yerinde gördüm, ve yemin ediyorum hayatıma tanıdığım en iyi yürekli insanlardan oluşan bir topluluk. Böyle bir şirketin yüzbenlerce insanı kandırabileceğini nasıl düşünebilirsiniz. Bu düzenlenen promosyondan tüm GSM operatorlerinin haberi var, bunlarada mı güvenmiyorsunuz.

Ve çok ilginç olan bişey var. Arabayı kazanan arkadaş toprağım çıktı. Şanslı arkadaşımızla aynı ilçedeyiz :) Kendisini tanımıyorum o ayrı konu ama iyi günlerde kullanmasını arzu ediyorum.

Herşeyden önce hayırlı olsun demesini öğrenmeliyiz. Bu şekil bir yere varılamaz... Fitne fesatlıkla olduğun yerde kalırsın. Bu saçma sapan şeyleri yazana kadar biraz kendini geliştirmeye, kendini işine versen çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum senin.

Saygılarımla arkadaşlar.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
DAMAGE için;

al iste.. keske terbiye sınırları icinde konusabilseydin. Senin aslında cok da iyi niyetli birisi olmadığını, yazılarında bir hata olmamasına rağmen, mesajının basında ismimi "d0tepad" olarak nitelendirdiğinden çok çok iyi anlıyorum. ya da "d" harfi ve "n" harfi klavyende cok yakın herhalde ....

ister inan ister inanma ben isteseydim o siteden arabayı alırdım. iki dakkama kıyamadım. ya da buraya mesaj yazma yerine baska şeyler yaparak da alabilirdim. bu kimseyi ilgilendirmez, konu bu da değil zaten

ben cevap vereyim gene de, herseyden once insanlara hitap ederken dikkat etmeyi ben ogretemem sana bana övütler verecek kadar kendini büyük gördüğüne göre.

ben arabaya tenezzül ederler ya da etmezler dedim mi ? söz konusu 50 milyarlık bir arabannın bu kadar dikkatsizce ve kontrolsüzce verilmesini eleştiriyorum.

ne bir üyeliğim var ne de tek kurus kazancım var bu siteden ne de bir alakam. calisanlari iyi ya da kötü beni de ilgilendirmez.Ama yaptıkları ne kadar dürüst bir davranıştı onu da başka bir konu açarız orada konusuruz. (insanlara bedava diyerekten melodi vermeleri ama arkada yatan haftalık 20 kontor üyelik ücreti , sonra garantiarkadasa üye olurken insanların bedava sanması ama gene arkada 20 kontor haftalık yada aylık - tam bilmiyorum- üyelik ücreti ne kadar doğru burada konusmayalım.. üç beş karı kız resmi koyarak affilate templateleri (ortaklar icin hazır sablonlar demek istedim.) vs vs... ) google'da milyarlarca para dağıtıyor türk webmasterlara tutupta birşey dedim mi ben onlar hakkında? sonucta onlarda webmasterlar üzerinden para kazanıyor. ben googlea birşey dedimmi? demek ki niyetim fesatlık değilmiş.

o kadar masrafları yaptıklar cunku o kadar parayıda webmasterlardan kazandılar.kaz gelecek yerden neden tavuk esirgesinler ki ?

sözüm meclisten dısarı ortada değil yüzbin bir insanı kandırmışsa birileri benim gözümde aynıdır.

ben çok da mantıklı bir şeyi savunuyorum burada. kimsenin arkasından beddua etmiyorum, fesatlık da yapmıyorum. saçma sapan şeyler demişsin bana göster yazdıgım şeyleri bende hakkaten burası sacmaymıs diyeyim. ben bulundugum konumda zaten iyi bir yol aldıgımı düşünüyorum. kimsenin burada bana bunu demesine izin veremem. HELE BENİ TANIMAYAN BİRİSİNE .... Ben mesela tanımadıgım kişiler için yorum yapmam. tanıdğım insanlar içinde yorum yaparak baskasına o şahıs için ön yargı yüklemem. ama genede saygı çerçevesinde verdiğin övütler için teşekkür ederim (!)

bastan okursan azdıgım belki daha iyi anlarsın. . konu bu da değil zaten. belki bir bağlantın var orayla bu yüzden boyle yazdın. ama sunu bil ben yaptıkları emege saygı duyuyorum elbet. sonucta ortada birilerinin emeği söz konusu... yaptıkları şeyin iyi olup olmadığını ben sorgulayamam da zaten. sadece yorumlarım.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya bu tatili kazanan partner kim telefona mesaj geldi mailelri kontrole din diye ama :) mail falan gelemdi

hangi partner tatil kazandı acaba

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu yazıyı yazmamaın sebebi ortada cok büyük bir haksızlık olmasıdır. basta düşündüm herhalde 500.000'inci üyenin ID numarası de 500.000 değildir diye düşünürken, siteye baktığımda garantiarkadas.com/account/show/id/500000 yanıldığımı gordum...

ya abicim afedersiniz ama sizin kafanız HİÇ Mİ ÇALIŞMIYOR ?
simdiye kadar forumda kimseyle tam anlamda münakaşaya girmedim ama gerekirse girerim simdi. Abi aramıda her yerde webmaster var php'ci var asp'ci var bilmemneci var.

audi a3 müdür nedir fiyatı diyelim 50 milyar. 50 milyarı sokaga atacak kadar aptal mı bunlar ? Neden boyle dusunuyorum biliyor musunuz ? Cunku aramızdan birisi bu arabayı cok kolay alabilirdi. en azından ben dün 2 dakkamı ayırarak alırdım.

Birisi üye olduğunda otomatik olarak sitenin YENİ ÜYELER kısmında adı cıkıyor. bir bakyoruz ID'si (sıra numarası) ESSEK kadar yazıyor. sonucta her yeni üye için unique (tekkil) bir ID veriliyor. ( ornek: garantiarkada$ . com/account/show/id/500000

ABİ COK MU ZOR iki kod yazıp ( eğer sitede 499999. üye olunca otomatik olarak script calissin ve beni üye etsin ve sonucta TA TA 500.000 üye benim. ) BU KADAR BASİT)

eğer bu kadar acıklama yaptıktan sonra da bana herkes bu nasıl olur diye sorarlarsa yuh be abi diyeceğim ! (aramızda ileri düzeyde programcı olmayabilir onları assagilamiyorum sakın yanlıs anlasılmasın)

abi bilmiyorum ya ben cok zekiyim (arabayı almak adam gibi bir programcı icin cok basitti) ya siz cok aptalsınız ya da bu adamlar cok aptal hepimizi aptal sanıyorlar ya da helal olsun gercekten de verdiler bu arabayı.... demek istediğim adamlar kocaman harflerle belirtiyor kac üye oldugunu ve isteyen 500bininci üye olabilirdi. aslında dava açmak lazım .sonucta boyle bir cekilisin milli piyango izniyle olması lazım ve kesinlike USULSUZ bir çekiliş sebebini teknik heyet zaten kendileri anlar gerekli inceleme yaparsa ha birde milli piyangodan izin almamışlarsa o da ayrı bir problem.

Yazılarınızdan anladıgım kadariyla isteseydim hemen alirdim arabayi demişsiniz nasıl olcak hileylemi fakat kendiniz başkasına eleştiri ederken sizde hile olayini iyi biliyorsunuz demekki arti biliyorumki böyle seylerde emin degilseniz kesin elinizde bir belge yoksa nasıl böyle iddalı sözler sarf edebiliyorsunuz buda merak konum şimdi diyeceksinki onlardan birisin hayır ama reklamlarina yer verdim tam emin degilim bu üyeler webmasterlere degil üye olan kullanıcılara veriliyor sanırım fakat şuda var keşke garantiarkadaş üye olma yerinde üye olan kişiye 20 konturunuz gidecek dese demesi gerekli bunu mesela sitem üstünde giden kullanıcılardan bana şikayet gelse ben direk kontak kurardım bu bir suç lütfen gereken uyarıyı edin derdim uymazsalar önce reklamimi ceker sonra sikayet etcem yer bilirdim bunlarda ayrı konudur ama şunu belirtmek istiyorum elinizde kesin bir delir yoksa kulakdan duydugunuz sözlerle insanlarin kazancını şirket ismini maf etmeyin derim şahsen benim şirketim için böyle yazılı laflar olmuş olsaydı mahkemeye verirdim artik yazılı sözlerde bir suçtur onun için orta dereceyi bulalım derim bu yazılari umarim garantiden birileri okurda üye olan kullanıclara başda şu kadar konturunuz gitcek diye bilgi yazar yazmasi gerekli

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bitanem; ne güzel demişsiniz imzanızda, ön yargı cok kötü diye. keske beni tanısanız. dediğim gibi AZICIK programlama bilgisi olan biri bunu cok basitce yapabilirdi. sonucta isteseydim ben de alabilirdim dedim. ama hileyi bilipte yapmamak ve forumda boyle bir hilenin olduğunu soylemek baska birşey, hileyi bilipte sessizce arabayı almayı calismak ayrı birşey. bu yüzden ben yapmam gerekenin en doğrusu yaptığını düşünüyorum. ortada bir yanlış yapılmışsa bunun saklanmaması gerektiğini söylüyorum.

aslında biz ülke olarakta bugun birşeye sikayet eden yarın herşey normalmiş gibi devam eden bir milletiz.. daha bugun bunu düşündüm girdiğimiz sektörlerde hep en iyilere adım atıyoruz cok zekiyiz cok iyi isleri yapıyoruz ama bazı konularda hatalarımızı gormuyoruz o kucuk hatalarda ilerde büyük sorunları ortaya cıkartıyor..

sonucta herşeyi ortaya döktüm. eğer site sahipleri burayı okuyunca kendileri 500.000ci ID'ye arabayı vermezler diye düşünüyorum. ben buradayım kendimi suclu hissetmiyorum. ve beni davaya verirlerse de gocunmam sonucta kendileri savunacak bir tarafları olduğunu düşünürlerse ve benim suclu olduğumu düşünürlerse hukuk kuralları içersinde beni mahkemeye verir ve orada savunmalarını yaparlar. sonucta ben ortada bir yanlıs vardı onu soylemek istedim. ve elbetteki dava olayınıda düşündüm. üye olanlara şu kadar kontorunuz gidecek dememesi ayrı bir konu tabii.. o konuya girmeyeceğim fazla ben...

dewilsdance

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer söylendiği gibi ID lere göre 500.000 inci üye ödülü kazanıyorsa ve her üyeye sıralı ID veriliyorsa bu ID çok önceden bile rezerve edilmiş olabilir.

Belirtmeden geçemeyecegim; hileyi kampanya sahibi yapmak zorunda degil, kampanya sahibi hile yapmaya musait ( ki bu durum gercekten cok basit ve açık ) bir duruma sebebiyet veriyorsa ihale/kampanyanın iptali söz konusudur.

Kampanyayı düzenleyen firma bu işten ceza almadan sıyrılabilir. Ancak durumu anlatan basit bir dilekçenin savcılıga verilmesi bence farzdır.

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
n0tepad' Alıntı:
sonucta isteseydim ben de alabilirdim

n0tepad' Alıntı:

ben sizin durumunuzu bu 500.000 üye dolduktan sonra kim olduğuna bakmak için tıkladığınız ve adresbardaki id numarasını görüpte keşke takip edip almaya çalışsaydım pişmanlığı olarak değerlendiriyorum açıkcası. audi a3 istemediğine inanan kaç kişi çıkar tartışılır :)

CeTech yetkilileri ile bizzat görüştüm samimiyetlerinede güveniyorum ve gerçektende iyi niyetli davrandıklarını biliyorum.

gittiğimde az buçuk maliyetler konusuda geçti ve burda sözü geçen miktarlar tatil hadi arabada 50000 ytl desek CeTech tarafından çalışanlarına ikramiye verilmesi gibi birşey burada küçük biryerden bahsetmiyoruz ki. Kazanıyorlar ve bunun bir kısmını teşvik amacıyla kullanıyorlar buda gayet normal bir olaydır.

burada adı geçen konu bir şans oyunu veya çekiliş değil yani bu tarz sistemler herzaman olur üye sayısıda gösterilebilir. Bu promosyon/teşvik amaçlı bir çalışma olarak değerlendirilir.

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkes benim su a3 konusunda ezik kaldıgımı düşünüyor, :) inanın tatmin etmez beni. konu da bu değil.

tesvik olması normal ama bu kadar da belli edilmez ki. ben neden veriyorlar, demiyorum. kazandıkları parayı haketmiyorlar/hakediyorlar da demiyorum. daha cok vermeli gerekirde demiyorum. sadece ortada bir haksızlık var onu yazdım. sokaktan milli piyango bileti alırken, 50 milyarın hangi numaraya çıktığı belli olsa, ve satıcının elinde en son hangi numara sattığını biliyorsan ve görüyorsan, ve satıcının elindeki biletlet sırayla gidiyorsa, sen gidip istediğin numaralı bileti almazmısın ? bu diğer insanlara haksızlık olurmuydu birde boyle sorayım...

djkickass

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
n0tepad kardeşim istese alırdı ama gerenk yok mersoya biniyor kardeşimiz, mersodan inip audiyemi bincek hiç yaf.. siz rahat olun :p

n0tepad

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dogru kardesim, doğru soyledin :) zenginin parası zugurdun cenesini yorarmis... :)
ama bosver boyle 8 trilyon gerekmez bana...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi