İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garantiarkadaş.com sitesi hakkında bir soru

Bilgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
bir konuyu merak ediyorum da bilgisi olan arkadaşlar birşeyler yazarsalar memnun olurum.
Sizce garantiarkadas.com gibi bir site kurmak için ortalama ne kadar bir ücret gerekiyor?
Sizce garantiarkadas.com şuan aylık veya haftalık olarak ne kadar kazanıyordur?
Bilgisi veya düşüncesi olan arkadaşlar bu 2 soruma küçükte olsa bir bilgi verebilirseler memnun olurum saygılarımla herkese kolay gelsin.

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
web yazılımı olarak maliyeti karşılanabilir ama aslolan cep operatörlerle olan anlaşmalar. bi kaç yüz bin $ gibi teminatlar lazım. vs. daha önce konuşuldu.

Bilgisiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet daha önce konuşulmuş ama istediğim cevapları alamadım açıkçası ve burada sorduğum sorular biraz daha farklı cep operatörlerine verilecek olan bir kaç yüz $ teminat olarak mı veriliyor yoksa nakit olarak mı bu gibi bilgileri merak ediyorum forumda bilgisi olan varsa öncelikle onlardan öğrenmek istiyorum ve merak ettiğim diğer bir konu haftalık veya aylık ortalama sizce ne kadar kazanıyorlardır?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5