İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Garip bir olay yaşadım

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba öncelikle bu olay garip olduğu için merakımdan yazıyorum. Yaklaşık 1 hafta önce kaliteli bir 3 karakter net domain için sürekli takipteydim. Ve domain boşa düştüğü gibi godaddy de yakaladım ve ben ödeme işlemlerini yaparken yabancı bir firmada başka biri benden daha hızlı davrandı domaini aldı fakat benden de ücret geçmişti godaddye. Yaklaşık 1 hafta bu adamın hesabında kaldı domain ve hemen bu sürenin ardından bugün bi baktım tebrikler domain artık sizindir diye bir mail aldım godaddyden ve gerçekten domain panelimde suan nasıl oldu bu iş anlamış değilim?

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Yabancı firma ödemeyi yapmadı yada geçersiz ödeme yapmış olabilir

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Şimdiye kadar çok defa böyle domain kaybettiğim oluyordu ama hiç domaini geri aldığım olmamıştı ki sağlam bir firmaya kayıt edilmişti bu domain benden önce kapan..

cagriwebim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Varyemez, aynı durum benim başıma Turkticaret dede geldi. TT ye geri döndüm bu domaini başkası ödeme esnasında almış dedim onlarda yeni kayıt yapın ve fakat ödeme yapmayın dediler ona istinaden kayıt yaptım ve yeni bir domain aldım. Bazıları bu şekilde 1 dk içinde alınıyor ve reg firmasıda parayı çekmiş bulunuyor. Sanıyorum godaddy farkı ortaya çıkmış :)

raincu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şanslı gününe denk gelmiş. bence fazla karıştırma olayı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5