İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gattuso'dan Hakan'a olay eleştiri!

alkanemirhan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Juventus, Serie A'nın 30.haftasında dün Milan'ı ağırladı.

İtalya 1.Ligi'nde dün akşam Juventus ve Milan kozlarını paylaştı. Juventus'un ağırlıklı olarak üstün olduğu karşılaşma 3-1'lik ev sahibinin galibiyeti ile tamamlandı. Kritik karşılaşmanın ardından konuşan Gattuso deyim yerindeyse kabağı milli futbolcumuz Hakan Çalhanoğlu'nun başında patlattı.

Maç çıkışı açıklamalarda bulunan İtalyan teknik adam: "Hakan Çalhanoğlu'na çok kızdım çünkü topu kaybettiği zaman, söylenmeye başlıyor. Ben böyle şeyler görmek istemiyorum. Yere bakıyor ve takım arkadaşlarına bağırıyor. Eğer kıçını kaldırıp topu kazanmak için koşmaya başlamış olsaydı, ikinci golü yemezdik." ifadelerini kullandı.

HAKAN'IN MİLAN PERFORMANSI

Sezon başında Bayer Leverkusen'den Milan'a transfer olan milli yıldız için İtalyan ekibi 22 milyon € bonservis bedeli ödemişti.

Bu sezon 37 maça çıkan orta saha oyuncusu 5 gol 8 asistlik katkı sağladı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5