İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gazete manşetleri scripti ( otomatik çeker )

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gazete adlarını ve manşeti otomatik çeker.

Herhangi bir ayar yapmanıza gerek yok.

Hostunuza atın çalışsın.

Kolayca kendi sitenize göre düzenleyebilirsiniz.

Demo için tıklayın.

İndirmek için Tıklayın.

Linkleri tıkladıktan sonra sağ üstte 5 saniye içinde reklamı geç yazısı çıkar ona tıklayın indirme ve demo sayfasına ulaşırsınız,bir teşekkür yeter...

alıntı

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hotfile de telif hakkı nedeniyle silinmiştir yazıyor, herhangi bir yere mi ait acaba bu script?

T

themaniac

Misafir
hocam ben bu linkcut falan gorunce tiklamiyorum bile artik. hocam sende paylasim yapiyorsun ama paylasimlarina dikkat et. insanlardan uyelik istiyorsan indirmeleri icin bunu da belirtsen iyi olur. az onceki bir konuna yorum attim, haber scripti icin. oku istersen

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Hotfile'de yüklü değilki nerden çıkardınız hotfile olduğunu??

Download sayfasında 8-10 tane dosya indirme sayfası çıktı, multi yüklenmemişmi dosya? İstediğimiz seçenekten indiriyoruz?

Üşenmedim printscreen aldım indirme sayfasından.

2dvqt7b.jpg

By_ukala

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bosver hocam ugrasma. arkadasin amaci paylasim degil

Arkadaşım ne kadar tutarsız mesajlar atıyosunuz ya indirceksen indir indirmiceksen garip garip mesajlar atmayın

Download sayfasında 8-10 tane dosya indirme sayfası çıktı, multi yüklenmemişmi dosya? İstediğimiz seçenekten indiriyoruz?

Üşenmedim printscreen aldım indirme sayfasından.

2dvqt7b.jpg

hotfile olmazsa diğerlerinden indiriniz...Telif hakkı yok hotfile'den silinen her dosyada aynı şeyi yazar...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
bosver hocam ugrasma. arkadasin amaci paylasim degil

Bende biliyorum üstadım ama, 5sn den bişey olmaz. Eğer gerçekten kazandırıyorsa arkadaşada katkım olsun. Zamanında bu tarz siteleri ve ptc sitelerini inceleyen bir blogum vardı, ama çoğu scam çıkıyor diye bıraktım uğraşmıyorumç

hotfile olmazsa diğerlerinden indiriniz...Telif hakkı yok hotfile'den silinen her dosyada aynı şeyi yazar...

Zaten indirdim diğer bir siteden, fakat şimdi hostu, domaini alırız proje için, sonra script yüzünden başımız derde girmesin ondan soruyorum herhangi bir sıkıntılı durum varmı diye, ama sizde alıntı yaptığınız için bilemeyebilirsiniz detaylı sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5