İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gazetede flash :)

D

discoface

Misafir
bu sabah gazete okurken bir resime baktım ve aniden,
acaba birgün gazete sayfalarında da flash banner türü reklam-resimler olabilir mi diye düşündüm. yoksa teknoloji dünyasında bir çığır mı açtım :):)
düşünsenize mesela bir reklam var ve müthiş bir flash intro :) yada yolda yanından gectiginiz reklam panoları (elektronik olmayan)
bence cok uzun sürmez bu teknolojinin bulunması da. belkide çok yaklaşmışlardır böyle birşeye.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
öyle bi çığır açmıssınki , şu anki berbat ruh halime rağmen gülümseyebildim :)

en az 20 kere gördüm "gelecekte" geçen fimlerde gazete böyle şeyleri..

D

discoface

Misafir
ne güzel moralini düzeltebildiysem :) heralde ya çığır dediysek makara yapıyoz :p
ben hiç görmedim yine de böle gazete filmlerde :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
The Island'da görmüştüm sanırım en son , The Island'mıydı tam hatırlamıyorum ama..

D

discoface

Misafir
vay i..e yönetmeeen. benım fikrimi çalmııııış. Şahan'a şikayet etçem onu, hakkında skeçler yapsın, elegüne irezil etsin onu :)

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gazete falan kalmaz zaten , insanlar evlerindeki ekrandan istedikleri haberleri takip ederler , yada sabah kapılarına bırakılan hapları içerler ve önceki gün yaşanan dünyadaki olayları öğrenirler :D

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
dediğin olay yakında olcak. rulo haline getirilebilen ekranlar yapıldı. bu teknoloji geliştirilirse elbette dediğin olay mümkün olabilecek. zaten firmalar bu tür projeler üzerinde çalışıyor.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gazete fiyatı 300-500 milyon olur herhalde :D
zaten okumaya alışkın olmayan halk bahanesinide bulur
iyide olur.

sitemedya

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tr.st' Alıntı:
dediğin olay yakında olcak. rulo haline getirilebilen ekranlar yapıldı. bu teknoloji geliştirilirse elbette dediğin olay mümkün olabilecek. zaten firmalar bu tür projeler üzerinde çalışıyor.
yakında derken en az 5 yılı kastettin galiba. :p
üretici japon fujitsu bunu ticari ürün olarak 2006 ikinci yarısında piyasaya süreceğini söylemişti. gazete olarak kullanılabilmesi ise çook daha zaman alacak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5