İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gazeteler*com tarzında bir site

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
gazeteler.com tarzında bir site yapmak istiyorum. bunun için hangi uygulamayı kullanmalıyım? wordpress yada hangisi? Biraz daha süslü olsum istiyorum sadece..yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Yardımcı olabilecek biri yokmu?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Bu tarz bi siteyi yapabilecek olan, istediği ücretle beraber söyleyebilirmi?

ByLacoste

1
İyinet Üyesi
Reaction score
70
hocam bir tane asp olarak buldumda. Çalışıyor mu çalışmıyor mu deneyemedim. Benim host asp desteklemiyor. Bu arada dosyaları istersen atayım ftp me ?

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
böyle bir şeyi forum scriptleri ile bile yapabilirsin hürriyet.com.tr den güzel haberleri copy paste olarak çekersin olur biter...

Yok ben o şekilde yapmayacağım. yani site gazete ile alakalı olmayacak. Farklı bir alanda ama o şekilde tek sayfa olacak. Sadece linklere tıklandığında , resmi sayfasına gidecek..

hocam bir tane asp olarak buldumda. Çalışıyor mu çalışmıyor mu deneyemedim. Benim host asp desteklemiyor. Bu arada dosyaları istersen atayım ftp me ?

Hocam valla kusura bakma şimdi gördüm mesajını. Saolasın. Mümkünse yapabilirsen sevinirim.

Berker09

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşım buna benzer bir şey istemişti bende yazmıştım bunun için bir script duruyor hala..

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Teşekkür ederim. Halledildi. konu kapatılabilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5