İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gazetenin röportaj isteği

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Bir sitem ile ilgili büyük gazetelerden birisi benden röportaj istiyor, yazar mail atmış geri döndüm ve olası cevabımı verdim benden yer ve zaman belirleyip bir röportaj istiyor, siteden herhangi bir beklentim yok öylesine diyebileceğim bir site. Sizce ne yapayım? Bana bir artısı olurmu sizce?

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
hemde ne artısı olur siteni paylaşamazmısın bizimle ? belki yararımız dokunur.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Offff bir de soruyor musun? :D

Yerel bir gazete mi yoksa ulusal mı?

Bir de siteyi söyler misin?

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Gazete yerel değil ulusal gazetelerden birisi, siteden hit, gelir vs. beklentim yok. Tamamen "öylesine" tabir edilecek bir şekilde açılmış bir site.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
:S Bana biraz saçma geldi. Birisi seni kandırıyor olmasın? Siteyi söylersen biz de bakalım.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Yok :p gazetenin domainine ait olan bir email ile yazmış bende ona cevap yazdım oda cevap verdi, bende başta bunu düşünmüştüm :p

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İstediğin domainle mail gönderme programları var. O sorun değilde sahte olacağına bende ihtimal vermem. O sitenin bir köşesine başka siteninde bir bannerini falan koy. Hit gelince orayada uğrasın en azından :D

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Site sorun degil osahin. Roportaji kabul et. Ileride isine yarayacaktir.

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Bir sitem ile ilgili büyük gazetelerden birisi benden röportaj istiyor, yazar mail atmış geri döndüm ve olası cevabımı verdim benden yer ve zaman belirleyip bir röportaj istiyor, siteden herhangi bir beklentim yok öylesine diyebileceğim bir site. Sizce ne yapayım? Bana bir artısı olurmu sizce?

Elin ayağına dolaşmasın
Sorular belli, cevaplar belli
Canlı yayın değil ne de olsa :)
PM

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Millet gazetede advertorial olmak için para veriyor sen yararı olurmu diyorsun :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
osahin yapmak istemiyorsan fazla zorlama benim sitelerin listesini gönderiyim her hangi biri için röportaj yapabilirim :D

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam site adresi devlet sırrı herhalde :) paylaşman mümkün mü? şimdiden hayırlı olsun. inşallah yakında benim site de dergilerde çıkacak.

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
gazetede çıkacak sıteyı burda yazmaman enteresan oluyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5