İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GE-Lİ-YOR-UZ ! Ankaragücü

T

trgy

Misafir
Ne olursa olsun Fener almasın şampiyonluk felan. Yeter artık ya sürekli Gs - Fb - Bjk.

Geçen yıl da ben Gs - Bjk almasın diyordum şampiyonluğu Sivas olsun diyordum. :p Şaka bi yana ama ister istemez bu düşünceler geçiyor insanın aklından.

Tabi ki anadolu takımı da şampiyon olsun ama Fenerbahçe geri kaldığı zamanlarda :p Zaten denizlispor küme düştü. :(

webkare

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
Sende çok şey istiyon ama. Buca çıksın Karşıyaka çıksın denizli kalsın fener şampiyon olsun ohoooo :D

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
Şampiyonuz ! O Kadar herşeye rağmen ! şampiyonuzz ama kutlamalar şimdiden değil haftaya

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
Hocam Fener sonuna kadar haketti şampiyonluğu, ona zaten kimse laf edemez, herkes kendi takımına baksın ben galatasaraylıyım bu sene rezilleri oynadık, tutupta feneri eleştirmeye hakkımız yok. Ama ben Ankaragücü kalecisinin lakayıtlığına anlam veremiyorum özellikle 2.golde yani adama yuhh dedirtti...

Sana katılıyorum.. +1907

X

Xman

Misafir
Bu maç ligin 3 veya 4.cü maçı olsaydı o kaleci kimseye sırıtıyor gelmezdi eminim. Şike yapmak kolay iş değil, zaten tonla para kazanırken ne vereceklerde şike yapacaksın? Takım 3 lig takımı olsa neyse herkes düşünür belki ama kalkıpta A.Gücü kalecisi tonla para kazanırken böyle bir şey yapmaz.
Kaldı ki bu işin mantık yolu. Diğer taraftada maçı, takımını satan adamın aklını alırlar öyle kolay değil bu işler :)

GÜMÇED (Güney Marmara Doğal Ve Kültürel Çevreyi Koruma Derneği) Genel Başkanı Adnan Önürmen, Ankaragücü-Fenerbahçe maçını Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na taşıdı. Ankara Başsavcılığı'na verilen suç duyurusunda şu ifadeler kullanıldı;

"Ankaragücü - Fenerbahçe futbol karşılaşması hakkında suç teşkil eden, spor ahlakı ve etiğine uymayan çok sayıda iddia ortaya atılmıştır. Ankaraspor Onursal Başkanı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek, Kanaltürk televizyonu canlı yayınına telefonla bağlanarak bir yabancı Ankaragücü futbolcusunun cep telefonundan aranarak kötü oynaması ve kırmızı kart görmesi karşılığında 200 bin Euro tutarında şike teklif edildiğini açıklamıştır. Ayrıca Ankaragücü kalecisi Serkan Kırıntılı yine Kanaltürk televizyonu canlı yayınında Ankaragücü Fenerbahçe karşılaşması öncesinde kendi aracıyla İzmit'e arkadaş ziyaretine gittiğini oradan da İstanbul Bağdat Caddesine gittiği yönündeki iddiaları teyit etmiştir. Bağdat Caddesinde çok sayıda güvenlik kamerası bulunduğu için Kırıntılı'nın burada kimlerle görüştüğü tespit edilebilir. Uzman bilirkişiler, görüşülen şahısların kim olduğunu belirleyebilir. Kırıntılı hakkındaki diğer bir iddia da Ankaragücü Amigosu Fatih'in aranarak Kırıntılı'ya verilmek üzere 100 milyar teklif ettiğidir. Söz konusu "Amigo Fatih" ve Ankaragücü yöneticilerinin ifadesiyle bu olay da aydınlanabilir. Dilekçemde yer alan basına da geniş şekilde yansıyan iddiaların araştırılmasını, telefon görüşmelerinin incelenmesini, ilgili kişilerin ifadelerini başvurularak hukuku derin şekilde zedeleyen şike iddialarıyla ilgili gereken yargı sürecinin başlatılmasını saygılarımla arz ederim."

Öte yandan Önürmen, "Spor kültürdür. Spor kulüpleri ahlak okullarıdır. Spor kulüplerinde ahlaksızlık girmişse temiz futbol beklenemez. Futbolu bencil, kirli çıkarları uğruna kullananlar hesap vermelidirler" dedi.

Önürmen, sessiz kalınmaması ve suç duyurularının devam etmesinin önemini tüm kamuoyuna sunduklarını belirtti.

Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/14682498.asp?gid=362

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Boşver bu asılsız idaaları. Ben topu bırakalı yıllar olmuşken hala 1.ligte oynayan arkadaşlarımla görüşüyosam aktif olan adamın her yerde arkadaşı olması çok normal. Ayrıca kimsede salak değildir maç ertesi caddeye gitsin. iyi bari kulüb binasına gitseydi :D
Yahu azcık beyni olan inanmaz bunlara zatende neyse. Mahkeme sonucunu görür anlarsınız gerçeği :)

Gangstamonu

1
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Ne güzel savcılığa taşınmış görelim bakalım öyle atıp tutmayla olmaz :)

X

Xman

Misafir
Ben haber doğru yada değil demiyorum, sadece kaleci serkan dan şüphelenen bir tek ben değilmişim ona vurgu yapıyorum. Ayrıca Fenerin yedek takımı bile Ankaragücüne 3 tane atar zaten, bu serkanın neden bi tarafları oynadı maçta onu anlamadım.

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Sevgili Xman, Fenerbahçe maçında hatalı gol yiyen Leo Franco satılmış mıdır? Ya da aynı golü yiyen Rüştü, satılmış mıdır? Yahu futbolda hata yapmaya en müsait kişi kalecidir zaten.

X

Xman

Misafir
Sevgili Xman, Fenerbahçe maçında hatalı gol yiyen Leo Franco satılmış mıdır? Ya da aynı golü yiyen Rüştü, satılmış mıdır? Yahu futbolda hata yapmaya en müsait kişi kalecidir zaten.

Hocam uzun süre Ankara amatör kümede top oynadım lisanslı futbolcu olarak, 25 yılı aşkın süredir aktif futbol yaşantım var, bir futbolcunun sahadaki tavırlarından çok net anlarım hangi ruh hali içinde olduğunu, profesyonel bir futbolcu bir süperlig maçında bu kadar vurdunduymaz hareket etmemeli...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5