İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Baktım sabahçılarda, gececiler topiği soruluyor bizde üzerimize düşen görevi yerine getirelim ve bir tane gececiler topiği patlatalım hemen dedik ve faliyete geçirdik :)

Webmasterların geneli gece takılır o yüzden bu topiği boş geçmeyin :)

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9

LitmuS, Sizin bu Sayfaya giriş yetkiniz bulunmuyor. Aşağıdaki sebeplerden birinin rolü olabilir:

1. Başka bir Üyenin yazmış olduğu Mesajı değiştirmek yada Yönetici Panelini kullanmak istiyorsunuz.
2. Mesaj yazmak istediyseniz eğer Üyeliğiniz yasaklanmış yada Üyeliğinizin aktifleştirilmesi gerekebilir.

geceleri iyi çorba giderdi aslında cacık uyku getirir bu işte komplo var :D

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
absürt, link değişimi ve geyik bölümleri seçmeli arkadaşlar. ;)

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Gece gece corba dersek ekmek de gelir adamın aklına. E ne olacak ondan sonra gecenin bi yarısı yenen ekmek lop oturacak mideye wb ler hep tosun olacak :) Ben wb leri düşündüğüm için cacık dedim koplo flan yok tamamen sizleri düşünüyorum :D

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
iyinet öyle yapmıştı, öyle kaldı. Bence de normal bölüm gibi açılmalı o bölüm. Çünkü o bölümü göremeyenler ve bundan haberdar olmayan üyeler haber bölümünü bu tür başlıklarla işgal etmekte. Bir düzenleme gerekiyor diye düşünüyorum Turgay. ;)

E

Ephitet

Misafir
Aslında şöyle birşey varsa vbulletinde o şekilde yapabiliriz. O bölümleri herkes görebilsin ama özel kategori olarak görünsün yani içeriği görünmesin. Görmek için tıklayan kullanıcı profil sayfasına yönlendirilsin ve oradan gruba girerek o bölümü seçsin. Bu şekilde haberdar etmiş oluruz kullanıcılarıda.

T

trgy

Misafir
Yapılabilir öyle birşey. Normalde oraya reklam olarak frmtr.com link veriyor biz oraya link verebiliriz.

PijamalıÇocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çok iyi olur , Bunun dışında şimdi bu konuda görmesem benim gibi öyle bilmeden gezenler olacak.

LitmuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Gece gece corba dersek ekmek de gelir adamın aklına. E ne olacak ondan sonra gecenin bi yarısı yenen ekmek lop oturacak mideye wb ler hep tosun olacak :) Ben wb leri düşündüğüm için cacık dedim koplo flan yok tamamen sizleri düşünüyorum :D

zaten bu aralar çok kilo aldım oldum tosun gibi maraton(koşu bandı) alcam eve boş zamanlarda koşturcam yoksa yaş 30 demeden olcam 100 kilo :D

Aslında şöyle birşey varsa vbulletinde o şekilde yapabiliriz. O bölümleri herkes görebilsin ama özel kategori olarak görünsün yani içeriği görünmesin. Görmek için tıklayan kullanıcı profil sayfasına yönlendirilsin ve oradan gruba girerek o bölümü seçsin. Bu şekilde haberdar etmiş oluruz kullanıcılarıda.
kategori açıcaksın ve group memberships'e yönlendirceksin link olarak ordan kişiler görür zaten

neoorog

1
İyinet Üyesi
Reaction score
19
İki satır Vbulletin bilgisiyle yapılabilir. ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5