İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Şuanda aktif yerlerden birisi bu konu :) Arkadaşlar windows 7 torrent halinde tek link indirdim fakat nasıl kurabilirim ? Boş dvd kalmamış direk birşeyler yapıp kurabilirmiyim ?

r19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kuramazsın :D ayrıca gerçekten denenmiş bir crack bulsan iyi olur zira &90 ı çalışmıyor. :D

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
adem gilin damından atlayamadıımmmm ,adem gilin damınndannn atlayamadımmmmm

r19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
140 lirada sırf ona bayılmak istemiyorum açıkcası :D

Geçen pc yi çökermiş sağ olsun arkadaşlar sonra hemen pcciye koşmuşlar win 7 kurdurmuşlar korkularından :D dvd yi içinde bırakmışlar ultimate kullanıyorum memnunum eğer upload hızım iyi olsa idi senin için upload ederdim kalıp olarak gerçi iyi fikir boş bi' vaktimde upload edeyim. :D Ama sen beni hiç bekleme. :D

Z.YÜKSEL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Geçen pc yi çökermiş sağ olsun arkadaşlar sonra hemen pcciye koşmuşlar win 7 kurdurmuşlar korkularından :D dvd yi içinde bırakmışlar ultimate kullanıyorum memnunum eğer upload hızım iyi olsa idi senin için upload ederdim kalıp olarak gerçi iyi fikir boş bi' vaktimde upload edeyim. :D Ama sen beni hiç bekleme. :D

Etsen hiç fena olmazdı aslında

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5