İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
hoyt hadi yatın bakayım geç oldu.

Bu Saatte yatmayız :D
uyu3.jpg

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ploop sen hala uyumadınmı git yat bak uykusuz kalcan :p

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ploop çocuğum ya yaz ya online ol ya bişey yap karabatak mısın nesin. utanmıyosunuz di mi kendinizi özletmeye?

kışın insan daha mı rahat uyuyo nedir? hava soğuk sıcak yatak durumu var ya ondan heralde. şimdi gittikçe sıcaklaşacak bu yaz çok feci olacak hadi hayırlısı..

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ploop çocuğum ya yaz ya online ol ya bişey yap karabatak mısın nesin. utanmıyosunuz di mi kendinizi özletmeye?

kışın insan daha mı rahat uyuyo nedir? hava soğuk sıcak yatak durumu var ya ondan heralde. şimdi gittikçe sıcaklaşacak bu yaz çok feci olacak hadi hayırlısı..

valla ya bu yaz varya resmen yandığımızın resmidir daha şimdiden kavruluyo heryer :(

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şu an okunuyo malesef hala ayaktayız yahu sandbox yaramadı uykusu kaçıyo insanın canım olmaz ki

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
ahh pembekedi sandboxu bana sor şuana kadar kaç tane site açtıysam açıyım hep sandoxa düşürüyorum acaba nerde yanlış yapıyom
mad.gif

Sakaryadayım burha hala okunmadı bekliyelim imamı :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5