İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
çok manyak derecede açlık göstergesi başladı şuanda bende :(

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evde bulunan abur cubur atıştırmak en iyisi ama can başka şey çekiyordur.

X

Xman

Misafir
Ben anca hafta sonları gece takılabiliyorum, malum sabahları mesai var hafta içi..

X

Xman

Misafir
Ordaki şubede bir arkadaşım vardı ama tayin oldu bir süre önce, kredi işleri çok spesifiktir hocam şubeden şubeye olabileceği gibi aynı şubede çalışan 2 kişi arasında bile farklılık gösterebilir kredi kullandırımı. Ben kullanamazsın derim yanımdaki kullanabilirsin diyebilir :)

important_61

1
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Bankanızla hiç ilgim olmadığı halde sadece kredi almak için başvuru yaptım bir puan mı ne varmış o düşük diye vermediler kredi :)

X

Xman

Misafir
Dediğim olaya geliyor işte mesele, örneğin bana gelseydin ben puanı sorun etmez başka kriterler bakardım :) Sana tavsiyem şube müdürü ile bir görüş daha farklı bir yaklaşım gösterecektir ;)

X

Xman

Misafir
Eder elbette, ayrıca banka şu an kredi satma konusunda oldukça istekli, dediğim gibi şube müdürü ile bir görüş, ısrarcı davranmaktan çekinme. Sabah buluşmamız var bana müsade görüşürüz yine..

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
sevgülü gececüler hepünüze saygı sevgi ve iyi dileklerümü ileterek iznünüzü rüca edürüm :D
yarın sabah erken kalkmam lazım hadi başbaş... :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5