İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gececiler Topiği

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Saatlerimiz 24.00 ı gösterirken, iyinet forumu yine bomboş galiba.. Herkese iyi geceler :)

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
anladık beya tamam burda millet :p

k%20(227).jpg

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ersin biz senle bir günde sakarya buluşmasımı düzenlsek napsak :)

Zanza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
tmmdır sakarya 'yıda listeye alalım sakarya'da webmaster görsün bir ara :)

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
tmmdır sakarya 'yıda listeye alalım sakarya'da webmaster görsün bir ara :)

inş..

......

sakaryadan geldim yemin ediyorum ev gibisi yok annem neler hazırlamış pilav mükemmel , nohut etli mükemmel , yoğurt , şobiyet tatlısı, salata , muz , su hazırladım tepsiyi şuanda yiyorum :p

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sakaryadan geldim yemin ediyorum ev gibisi yok annem neler hazırlamış pilav mükemmel , nohut etli mükemmel , yoğurt , şobiyet tatlısı, salata , muz , su hazırladım tepsiyi şuanda yiyorum :p

olan var olmayan var arkadaşım sabah akşam tost yiyoruz yurtta ayıp oluyo :(

:D uyarı vermek istiyorum...

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
sakaryadan geldim yemin ediyorum ev gibisi yok annem neler hazırlamış pilav mükemmel , nohut etli mükemmel , yoğurt , şobiyet tatlısı, salata , muz , su hazırladım tepsiyi şuanda yiyorum

Bu Arkadaşın TheErsin in banlanmasını talep ediyorum AĞIR Tahrik var :p

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Forumun keyif adamları burdaymış, bizde öbür tarafta memleket kurtarmaya çalışıyoruz. Hastalık sonrası işe güce geri dönemezsin ama bilgisayar karşısında angut angut oturursun durumundayım, 15 saniyede bir gmail'de yenileme yapıyorum, biriniz e-mail atsın sevineyim.

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
yaa theersin rejimdeyim zaten son 4 ayda 30 kilo aldım (cidden) unutmaya çalışom sen ne anlatıyosun afiyet olsun:D

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Forumun keyif adamları burdaymış, bizde öbür tarafta memleket kurtarmaya çalışıyoruz. Hastalık sonrası işe güce geri dönemezsin ama bilgisayar karşısında angut angut oturursun durumundayım, 15 saniyede bir gmail'de yenileme yapıyorum, biriniz e-mail atsın sevineyim.

Estağfirullah ya...

Valla hayatta sevmiyorum şu forward mailleri birde şunu 10 kişiye gönder bak kuş çıkacak 8 kişiye gönder ayakların yere bascak 12 kişi ye gönder 12 den vurucaksın mailleri varya nefret nefrett http://forum.iyinet.com/images/icons/icon8.gif

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4

Siyaseti ,siyasetçi yapar.
Hakemliği hakemler yapar.

Sen burda nesinki memleketi kurtarmaya çalışıyorsun , üstüne üstün benmi yanlış anlıyorum hakaret yiyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5