İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geçen Ayın Ödemesi hakkında

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Geçtiğimiz ayın ödemesini benim gibi halen alamayan var mı? ben anlamıs değilim 100 $ fazlasıyla gecti ama neden ödeme yapılmadı, her hangi bir mail de gelmedi. Sizce bir sebebi varmıdır? ve ya ne zaman ödeme yapılır...

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Almayan yoktur heralde.Ödeme geçmişi sayfana bak.Orda bilgiler vardır.

Efsane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gecikmeli de olsa herkes aldı sanırm.. İşlemde olarak görünüyor mu ? ( 100 USD üstü şekilde.. )

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
100$ hesap kesimi 5 agustostan sonra doldurdunuz ise bu ay alamamanız normal diger aya sarkar ama diger ayın 5 den önce 00$ ulaştım diyorsan bu ay alman lazımdın

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hesapta 110 dolar vardı yani 25 inde ama herkeze ödeme geldi inadına bana gelmedi halen tıklamalar o paranın üstüne aktarılıyor adsense sayfasında helen param orda görünüyor ama hesabıma yollamıyorlar :S

ödeme yapıldı diye birsey yok geciken ödemelerle ilgili birsey var oda cekle ilgili...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hesapta 110 dolar vardı yani 25 inde ama herkeze ödeme geldi inadına bana gelmedi halen tıklamalar o paranın üstüne aktarılıyor adsense sayfasında helen param orda görünüyor ama hesabıma yollamıyorlar :S

ödeme yapıldı diye birsey yok geciken ödemelerle ilgili birsey var oda cekle ilgili...

Temmuz ayı sonunda 100 dolar geçmişti değil mi?? Ağustos ayı sonu değil...

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ağustosun 25'inde 110$ vardı ise ve EFT talimatı ile doğrulanmış bir banka hesabın varsa bu ay sonunda alırsın parayı.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
suan aldıgımız para temmuz ayında kazanılan para temmuz ayı kazanılan ayın 5-10 agustosta hesap kesimi olur yani sen 5-10 agustos tan önce 100$ geçmiş olman lazım

ByRON

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
suan aldıgımız para temmuz ayında kazanılan para temmuz ayı kazanılan ayın 5-10 agustosta hesap kesimi olur yani sen 5-10 agustos tan önce 100$ geçmiş olman lazım

demekki öyle oldu bayadır da bakmıyordum ne kazandıgıma vs. neyse hesapda duruyor insallah bu ay alabilirim parayı

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

Çok önemli olmasa da şu ayrıntı yanlış sanırım. Temmuz ayı kazancı 100 dolar olmayıp da Ağustos 5 de 100 olursa ödeme taaa eylül sonu olur. Yani Ay sonu değerlendiliyor diye biliyorum. Adsense sitesine de baktım yanlış bir durum sözkonusu mu??

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çok önemli olmasa da şu ayrıntı yanlış sanırım. Temmuz ayı kazancı 100 dolar olmayıp da Ağustos 5 de 100 olursa ödeme taaa eylül sonu olur. Yani Ay sonu değerlendiliyor diye biliyorum. Adsense sitesine de baktım yanlış bir durum sözkonusu mu??

Temmuz kazancı 99 dolar olsun. 1 Ağustosta 100 dolara ulaşsın. Ödeme yinede Eylül sonu yapılır Temmuz+Ağustos kazancı olarak.

wwwxxxyyy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bu defaki ödemeler taaa Ekim'im 6 sına sarkabilir.. 9 günlük tatil var.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5