İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geçerli bakiye sürekli artıyor?

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar,

bir kupon kullanarak reklam oluşturdum ve bakiye tam bitmek üzereyken sürekli artmaya başladı. 5 lira kalmıştı ama arta arta 90 küsür liraya çıktı. Niye durup dururken geçerli bakiye artıyor her gün? Artmasını nasıl engellerim?

50 lirada faturalandırılırsınız yazıyor ama daha hesabımdan çekmedi. zaten, hesabımdaki kart bilgileri eski, kartım yenilendi o tarihten itibaren.teşekkürler

leventaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam verdiğiniz tıklama maliyetinin tamamnını çekmez google mesela 1 tl verdiğiniz tbm de 0.50 0,70 civarında bişe çeker.ve saldrı gibi algılanan tıklamalarıda iade eder.bu yuzden olmuştur muhtemelen...

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşın demek istediği o değil... bakiye yükselmesi senin otomatik ödeme talimatı vermenle ilgili.. google eski kartını tanımış onun üzerinden sürekli + TL seni borçlandırıyor ama senin kart eski olduğundan çekemeyecek zaten.. hesabın kapatılır

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5