İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geçerli Resmi 2 sn. Sonra Otmatik Kapatıp Yerine Başka Bir Resim Getirme

Reward Hood

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İyi günler arkadaşlar, sorunumu resim yardımıyla anlatmak istedim:

Elimde aşağıdaki gibi bir Progress barı var;
vq8Fb.png

Click Here and Check Your Progress yazısına tıklayınca sayfa yenileniyor. Sayfa açıldığında veya yenilendiğinde yukarıdaki progress barı yerine 2 sn. boyunca dönen şunun gibi bir loading barı kullanıp 2 sn. sonra Progress barı ve altındaki "You have not completed any offer yet" yazısını çıkartmak istiyorum;
loading.gif

GooGLe ile çok arama yaptım, otomatik değişen resimler, javascript değişen resimler falan filan gibisinden ama genel olarak bulduğum sonuçlarda resimlerde sürekli bir döngü mevcut. Kaç resim eklenmişse belirlenmiş süre boyunca görüntülenip bir sonrakini takip ediyor ve sona gelince tekrar başa gönderiyor. Benim istediğimse başlangıçta sadece 2 sn. boyunca loading resmini görüntüleyip ardından sayfa yenileninceye kadar hiç değişmeyecek olan progress barı görüntüleyip sanki işlem yapılıyormuş gibi bir hava vermek.. Sürekli döngü yapan kodlar üzerinde editlemeler yaptım ama bu sefer de ya döngü hiç başlamadı ya da progress barına geçiş olmadı. Okuduğunuz üzere mesele çok basit, 3-5 satır kodla hallolacak birşey ama benim gibi bilgisi olmadığı halde bu işlere soyunanlar için gerçekten kafayı yedirtecek derecede stressli bir olabiliyor

Ekleme: Beyler yok mu bi çözümü :) Javascript'i bilen biri için çok basit birşey hani, kendim deneye deneye bulamadım bi buçuk saattir, bi el atsanız şu işe :D

Ekleme: ÇÖZDÜM

Kod:
<script LANGUAGE=JavaScript>
function gizle(){
document.getElementById("loading").style.display="none";
}
window.setTimeout("gizle()",2000);
function goster(){
document.getElementById("proccess").style.visibility="visible";
}
window.setTimeout("goster()",2200);
</script>

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5