İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

geçici tema

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar şuanda kullandığımız tema sitemizin geçici temasıdır.En kısa sürede yeni bi tema bulunup ya da yapılıncaya kadar bu temayı kullanacağım.Beğenenler ya da beğenmeyenler olabilir.Şimdilik bunu kullanıyoruz.Eğer bildiğiniz temalar varsa yorumlarınızı yazabilirsiniz.

kaynak:burakturali..com

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
g-blog teması vardı geçen bir arkadaş paylaşıyordu ona benziyor.

Bitek footeri güzel temanın bana göre.

noasgs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
g-blog teması vardı geçen bir arkadaş paylaşıyordu ona benziyor.

Bitek footeri güzel temanın bana göre.

hocam siz olayı kaçırdınız.zaten g blog teması şuan kullandığım.fakat bu g blog temasını bulmadan önce yukarıda verdiğim bi link var o temayı kullanıyodum

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
paylaşım için teşekkürler bende sitemde değişikliğe gitmek istiyorum bu tema olabilir sizin önerileriniz var mı imzamdaki sitem için?

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
hmm evet o da güzeldi bi deneyelim de şu an benim sitemde konunun yanında resimler var ya öne çıkarılmış görsel onlar yeni tema da gidiyor hepsini tek tek tekrar mı eklemem lazım ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5