İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geçmişi Büyük Satılık Forum Sitesi...

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Site adresi: trforumuz.biz
Site için istenen fiyat: Teklif Usulü...
Sitenin aylık getirisi: Yeni
Sitenin açılış tarihi: Nisan 2020
Kategori, sitenin içeriği nedir: Forum
Günlük hit sayısı:-
Ziyaretçi kaynağı:
-
Domainin Yaşı : 2 Aylık
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği ile birlikte satılıktır.
Hosting dahil midir: Evet ( Godaddy Üst Düzey Hosting )
Banlı olduğu sponsor var mı:-
Banlı olduğu arama motoru var mı: -
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet
Yazılım lisans sonlanma zamanı: Süresiz
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..:
Yok

Son düzenleme:

alicanTR

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Arkadaşın tüm işi sadece hazırdan ibaret olduğu için emekten malesef anlayacağını düşünmüyorum. Kopyala yapıştırı bile ticaret haline dönüştürmeyi bekleyen bir kişiye cevap yazmaya bile gerek yok aslında. Sitede var olan 1 içeriğin bile tamamını özgün bir şekilde yazabileceğini düşünmüyorum ki bütün içerikler tamamen özgündür. Çöp demesinin kaynağı da sanırım emek bilgisinin eksikliğinden kaynaklı. Trforumuz.biz'in geçmiş yıllarını bilen bilir internet sektörüne yeni adım atmış ergen arkadaşlar malesef bilmediği için yinede bir şey demek için demiş. Hosting ve yan paketlerin masrafı bile sadece 1000 TL'yi aşıyor. Gerekirse yıllarca ilgi görmese de bir gün eski günlerine döneceğini düşünüyorum. En kötü ihtimal kişisel blogum olur bu yüzden vasıfsız insanların değerlendirmesini pek önemsemiyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5