İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GedikGross 2. Ödemem Bu gün geldi

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARkdaşlar ikinci ödemeyi aldım... Haberiniz olsun hani aklında öderlermi diye soru işareti olanlar için evet öderler cevabını vermek istiyorum....

inşallah herkez kazanır bol kazançlar kolay gelsin....

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende tık saymıyor ya çok ilginç başka reklamlar aynı yerd 400 tık alıyor gedik 10 u geçmiyor:( sorun ne anlayamıyorum

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ARkdaşlar ikinci ödemeyi aldım... Haberiniz olsun hani aklında öderlermi diye soru işareti olanlar için evet öderler cevabını vermek istiyorum....

inşallah herkez kazanır bol kazançlar kolay gelsin....

Üstad sayıyor mu gerçekten ya, TIK oranları verilen para nasıl. Adsense ve G.A. ya göre, aydınlatabilir misin biraz?

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya fena değil 12-13 günde bir 50 ytl oluyor garanti arkdaş kadar kazanmıyorum ama tıklar konusunda bilmiyorum ama şuana kadar 5650 tık göndermişim içerde bir ödemem daha var onuda 15 gün sonra alırım sanırım fena değil kzancı ayrıca ilgi çekici reklamlar seçiyorum... doğal olarakda tıklanma oluyor

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tık başı 0,03 veriyorlar 50 ytl kazandığın zaman hesabına geçiyorlar açıklamasında öyle yazıyor :) reklam yerleştiriminde ürünleri kendin seçebiliyorsun doğru ürünü doğru yerde kullanırsanız kazanırır güvenilir bi şirkete benzyor bakalım sonradan bunlarda bozulmazsa iyi :D

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla sayıyor hemde çok iyi sayıyor ama sorun şu ki video sitemde tv dizileri vardı beni uyardı kaldırmadım banladı :D

ayrıca usta ödemeyi kaç gün sonra aldın? öğrenmem mümkün mü acaba?

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bana da kaldırın dediler bende dedim kaldıramam gönderin paramı kapatın hesabımı dedim 10 gün önce daha ne mail çektiler ne birşey ödemeler engeç 20 gün içinde yapılıyor

Holokost

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk basvuruma cevap gelmedi aradan 1-2 hafta gecti bir basvuru daha yaptım sonrasında site içeriğinin reklam politakalarına uygun olmadığından dolayı onaylanmadıgını belirten bir mail geldi fakat bakıyorum etrafa benden daha uygunsuz içerikte diyebileceğim siteler tarafından kullanılıyor :s
1 hafta once yeniden bir basvuru yaptım cevap gelmedi halen :)

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizede bir kaç şey söylediler avrupa yakası bölümünü kaldırn dediler yoksa çalışamaya biliriz bende cevabımı verdim kaldıramam siz istemiyorsanız paramı gönderin hesabımı kesin diye ama alper beye mail atmıştım cevap vermedi henüz 10 gün oldu ama

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizede bir kaç şey söylediler avrupa yakası bölümünü kaldırn dediler yoksa çalışamaya biliriz bende cevabımı verdim kaldıramam siz istemiyorsanız paramı gönderin hesabımı kesin diye ama alper beye mail atmıştım cevap vermedi henüz 10 gün oldu ama
banada alper bey mail attı: sitenizdeki tv dizilerini kaldırın die ben de olmaz dedim. bana bir mail daha attı ortaklığımız durduruldu diye (gerçi hesaba girebiliyom ama). 100 ytl alacağım var mail attım ödenecek dedi bekliyroum.

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sana telefon numarası vereyim ordan ara zeynep hanım var onunla konuş musasebeden takip edersen ödemeni alırsın

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tamam usta sen bana özelden atıver zahmet olmazsa .. bu arada ne desem ki :D beni attınız paramı verin mi diyeyim. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5