İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geleceğimize El Uzatmak İster misiniz?

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili Yardımsever,
(www.eliniuzat.com)
Bizler, Ali Cevat Özyurt İlköğretim Okulu öğretmenleriyiz. Okulumuz, İstanbul'un en kalabalık ve ekonomik zenginlik açısından gelişmesi yavaş olan Gaziosmanpaşa ilçesinde bulunmaktadır. Her okulun olduğu gibi bizim okulumuzun da kendi çapında ihtiyaçları bulunmaktadır.
Siz değerli yardımseverleri, okulumuzun ihtiyaçları için yardım etmeye davet etmek için rahatsız ediyoruz.

İhtiyaçlarımız:
1- Çok amaçlı salonumuzun düzenlenmesi (Tahmini masraf 20.000 YTL)
2- Sınıfımızın birinin teknoloji sınıfı haline getirilmesi (Tahmini masraf 4-5 bin YTL)

Nasıl Yardım Edebilirsiniz?

1.Yol- Vergi mükellefiyseniz, MEB'in son yıllarda uyguladığı kampanyadan yararlanarak verginizin bir kısmını okulumuza makbuz karşılığı bağışlayabilir ve yaptığınız yardımı verginizden düşürebilirsiniz.
Örneğin: Okulumuza 50 ytl bağışladığınızı düşünelim. Göndereceğimiz makbuz karşılığında yaptığınız 50 ytl lik yardımın tamamını vergiden düşürebileceksiniz. Bir yerde verginizi Maliye Bakanlığına değil MEB'e yatırmış oluyorsunuz. Yardım makbuzu en geç 2 iş günü içerisinde adresinize postalanacaktır. (Daha geniş bilgi için MEB'in resmi sitesi olan www.egitimedestek.meb.gov.tr ye bakabilirsiniz )

2. Yol: www.egitimedestekol.com adresinden reklam için kutu satın alabilir ve reklamınız karşılığın da her kutu için 5 ytl yardımda bulunabilirsiniz.

3. Yol: Vergi mükellefi değilsiniz, sitemizden reklam da satın almak istemiyor ama yardım yapmak istiyorsunuz. Yaptığınız yardımın yerine ulaştığını gösterir makbuzunuz en geç 2 iş günü içerisinde adresinize postalanacaktır.

Eğitime yapacağınız yardımdan ve göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden teşekkür ederiz.

Not 1: Gerekli yardım toplanabilirse salonumuzun ve sınıfımızın açılışına tüm yardımseverlerimiz davet edilecektir. Salonumuzun bütün masraflarını karşılayacak olan yardımseverimiz isterlerse salonumuza istedikleri bir ismi verebileceklerdir.

Not 2 : İsteyen yardımseverlerimiz okulumuzun hesaplarını istedikleri zaman kontrol edebilirler.

Bir çayımızı içmeye bekleriz. Anlayışınız ve kıymetli zamanınızı çalmamıza izin verdiğiniz için teşekkür ederiz.

Yardımlarınızı aşağıdaki hesap numarasına yatırdıktan sonra aşağıda bulunan mail adresine mail olarak ya da telefon numarasından ulaşarak( telefon numaranızı bize bildirirseniz mail ile biz sizleri ararız) makbuzun kim adına kesileceğini ve gönderileceği adresi bildirirseniz en geç 2 iş günü içerisinde makbuzunuz postaya verilecektir.

Hesap Numarası:

Hesap Adı: Ali Cevat İ.Ö.O. Okul Aile Birliği
Banka: İş Bankası
Hesap No: 0356923
Şube no: 1193 (İstanbul/ Sultançiftliği)

İletişim:

İlgili: Mevlüt Gök
Mail ve msn: [email protected]
Web: www.eliniuzat.com
Okul web: www.alicevatozyurt.com
Adres: Cebeci Mh. S cd. 44/46 Gaziosmanapaşa/ İstanbul

ZdeArBaN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1.Yol- Vergi mükellefiyseniz, MEB'in son yıllarda uyguladığı kampanyadan yararlanarak verginizin bir kısmını okulumuza makbuz karşılığı bağışlayabilir ve yaptığınız yardımı verginizden düşürebilirsiniz.

bu uygulamayı son zamanlarda iş adamları yapmaya başladı, verginin neredeyse tamamını eğitime yatırıyorlar, kendi ilçemde bu şartlarla büyük bir kampüs yapıldı. Umarım katılımlar artar

siirvehikaye

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnşallah dediğiniz gibi olur. Sonuçta bir kayıp yok yardım eden kişi için...

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
İstanbuldaki okullarda bile birçok eksik varken doğuda ki okulları düşünmek bile istemiyorum :(

İnşallah bu tarz kampanyalarla tüm Türkiyemizdeki okullar belli bir seviyeye ulaşır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5