İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gelecek pagerank

mayhem

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Backlinks aufgeschlüsselt nach Google PageRank(tm)
PR 0 378
PR 1 65
PR 2 115
PR 3 107
PR 4 74
PR 5 23
PR 6 7
PR 7 0
PR 8 0
PR 9 0
PR 10 0

PageRank(tm) Vorraussage
Angezeigter PageRank 6
geschätzter aktueller PageRank 5

bence dogru veriyor :) bu yukarıdaki de mynetin

tezpa1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel bir backlink sorgulama sistemi
aynı zamanda gelecek pagerank değerinide görebiliriz
backlikler hangi iplerden ve hangi kelimelerle alınmış görebiliriz.Pr değerleri kaç görebiliriz.

www.backlink-sorgulama.tk

Google Web Master Tool ve bu önerdiğim sistem güncel backlinkleri gösteriyor. Yani aldıklarınızı 1 hafta içinde gösterir.
1 - Google Web Master ile sadece kendi backlkinklerinizi görürsünüz ama önerdiğimiz site ile rakiplerinizinkinide.
2 - Google Web Master ile bu işlem biraz uzun sürer.Giriş yap, ilgili siteyi tıkla, ilgili sekmeyi tıkla vs. Önerdiğimiz sistemde adresi yazaryazmaz.
3 - Son olarak ve en bomba olanı ise, link aldığınız sitelerin değil SAYFALARIN PR DEĞERİNİ gösterir ki böylece sizde o sayfadan link alabilesiniz.
Şu An En Bomba Backlink Sorgulama Sistemini Paylaştım.Sayfa daha çok yeni 2 haftalık.

garantiseo

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
sitelerinizin pagerank değerini yükseltmek istiyorsanız ekleyin: garantiseo[at]hotmail.com (1ay önceki pr güncellemesinde tüm sitelerimi pr 7 yaptım)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5