İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelir paylaşım sistemli topluluk blog'u

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Öncelikle belirteyim, hemen başlayacak bir proje değil. Katılmak isteyen, kendine güvenen kişilerin e-posta adreslerini bir yerde depolayacak, projeyi başlatmaya yakın herkesle yeniden iletişime geçeceğim.

Bahsettiğim proje Pilli sitelerine benzer olacak, tek farkı kaliteli olacağı :). İmla hatasından geçilmeyen, "devamı" bağlantısına tıklayıp yazının kalanına baktığımızda "yazının kalanını orijinal sitesinden okuyun" gibi ikinci bir yönlendirme bağlantısı gördüğümüz yazılar olmayacak sitede. Oturup ciddi ciddi bilgisayar ve internet konusunda makale yazabilecek (Makaleden kastım gerçekten makale, yani sağlam temellere dayanan nitelikli yazılar.) veya kaynağı yazının başında belirtmek üzere yabancı dildeki yazıları çevirebilecek insanlar aranıyor. Kopyala/yapıştır içerik hiçbir ihtimalde kabul edilmeyecek.

Sistem gelir paylaşımlı olacağından dolayı (ki adil bir paylaşım olacak çünkü herkes kendi yazısının sayfasındaki reklamın getirdiği paranın tamamını kazanacak) kalifiye elemanlar gerekecek. Aranan en önemli özellik Türkçe kullanımı yeteneği olacak. Dilbilgisi konusunda yetkin olmayan kişiler maalesef proje kapsamında tutulmayacak.

Sisteme öncelikle çok fazla kişi alınmayacak. Yazarların haricinde tasarımcılar, web programcıları, Türkçe takımı (her ihtimale karşı dilbilgisi hatalarına vs. bakacak) gibi çeşitli alanlarda, sitenin elde edeceği gelirden daha büyük pay alacak elemanlar gerekecek.

Eğer ilginizi çektiyse lütfen Beyn'in iletişim sayfasından bana ulaşıp yazarlık mı yapmak istiyorsunuz yoksa yaratıcı ekipte mi çalışmak istiyorsunuz, belirtin. Konu bölümüne "Gelir paylaşım sistemli topluluk blog'u" yazın ki anlayayım :). Bir-bir buçuk aya kadar proje taslaklıktan çıkıp somut bir hal almaya başlayacak. O zamana kadar isteyen isteyen herkes ulaşabilir... haliyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi