chat ege.net

Gelirli Film Siteme Ortak Arıyorum.

sevkii

Onaylı Üye
Katılım
30 Ara 2016
Mesajlar
44
Yaş
31
Merhabalar,

Aylık 1000 ile 1400 tl arasında kazançı bulunan film sitem için ortak bir arkadaş arıyorum.

Siteye yapacağım yeni düzenlemelerden dolayı ufak bir miktar ücret gerekiyor ve şuan karşılayamıyacağım için bir ortak ile çalışmaya karar verdim.

(Reklam ödemelerini 20 gün sonra alacağımdan dolayı düzenlemelere ödeme yapamıyorum) 20 gün beklemekte istemiyorum hızlı davranmam gerekiyor.

Ortak olacak kişi, ilk etapta siteye 700 tl'lik bir yatırımda bulunacak, ve ilk ay 700 tl'sini geri alıcak sonraki aylar için ise düzenli olarak her ay 500 ile 700 tl arasında bir ücret alacak ve bu ortaklık devam ederek siteye belli başlı yatırımlar yapmaya devam edicez. ancak, bu işten anlayan daha önce film sitesi ile uğraşmış arkadaşlar varsa eğer önceliğim onlardır ve istanbul çevresi daha verimli olur, yüzyüze görüşme imkanımda olur. karşılıklı güven gerekiyor sonuçta, neye ne için yatırım yaptığını veya 700 tl'yi kime ne için verdiğini kimle ortak olduğunu görsün bilsin isterim. Biraz kurumsallaştım sanırım :D neyse dediğim gibi arkadaşlar film siteme ortak arıyorum.

Ortak olacak kişiyle nasıl bir sözleşme yapılır bilemiyorum. ilk defa bir ortakla çalışacağım. bir an önce işe koyulup düzenlemeye geçmem gerekiyor. ilerisi için kazanç daha da yükselecek inş ve ortak olacağım kişiyle yine devam edeceğim, yeter ki işin içinde hainlik kurnazlık olmasın.

Detaylar için PM atabilirsiniz veya whatsapp : 0552 851 32 34 numaradan ulaşabilirsiniz.
 
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst