İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelirli film sitesi acik artirma ile

hax0r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi : Pm
Açık arttırmay başlangıç fiyatı : 6750 TL
Minimum artırım : 250 TL
Hemen Al fiyatı : 9900 TL
Son Tekliften 72 saat sonra satış gerçekleştirilicektir.
Sitenin açılış tarihi: Temmuz 2010
Kategori, sitenin içeriği nedir: film Sitesi
Günlük hit sayısı, kaynak link: 3K Tekil Ziyaret
Sitenin şu anki aylık geliri: Aralik ayinda : Adhood.com 600-700 TL
Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: tüm içerik
Hosting dahil midir: hayır
Banlı olduğu sponsor var mı: Adsense
Banlı olduğu arama motoru var mı: hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: wordpress
Yazılım lisans sonlanma zamanı: sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: hayır
Link satisi : yapilmadi
Seo calismalari : yapildi

Alexa Traffic Rank: 225,437
Traffic Rank in TR: 3,026
Google PageRank : 3

Uzun zamandır ilgilenmiyorum site eski büyüklerdendir bilen bilir. ilk baslarda 30 bin, daha sonra Aralik ayindaki yaklasik 10bin seviyesindeki hiti ile 700 TL 'ye yakin para getiriyordu. su an 3 bin civari hit.

belli bir süre satamazsam satıştan çekeceğm.

zamanında harika geliri ve hiti vardı. son iki-üç ay post bile giremedim en fazla 5 tanedir girdiğim post sayısı. Çok kısa zamanda yeniden eski ihtişamına kavuşabilir. günlükk ziyaret sayısı 30 K dan su an 2-3 K arasına düştü.ancak reklam geridönüşümü çok iyi site.

Harika özel modifiye tema ve programlama eklentileri var. Bir tasarımcı ve programcıdan bu konuda ücreti karşılığında destek alındı.

Yine bu forumdan oldukça yüksek bir fiyata almıştım ve masrafını çoktan çıkardı.Adhood uzun süredir kullanıyoum ve sahte tıklama yapmadığınız sürece benim gibi 13 aydır her ay paranızı alırsınız. çok ilgilendiğim ve benim için çok önemli olduğu zamanlar 2bin lira kazanıyordu aylık.
Fatura kestirebilirseniz kesintisiz alırsınız ödemenizi siz de. aksi taktirde %38 kesiyorlar.

not: DMOZ kaydi var ancak dmozun kendi veritabanı sorgulamasinda update yapıldıktan sonra girecek muhtemelen. DMOZ sorgulama sitelerinde aratabilirsiniz.

Pages indexed :
Bing : 11,100
Google : 20,300
MajesticSEO : 23,522
Yandex : 3881
Baidu : 2

Backlinks
Alexa (Site wide) : 235
MajesticSEO (Site wide) : 59,305
MajesticSEO (Site wide, from unique domains) : 160

vixex

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm iletirmisin

Ekleme: vixexe (et) gmail com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5