İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelirli Forum Acilen Satılıktır

aecsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar satmayı aklımdan bile geçirmediğim ancak borçlarım dolayısı ile satmaya mecbur kaldığım sitemi acilen satışa çıkartıyorum. Alacak olan kişiye hayırlı olmasını dilerim. Forum hakkında detaylı istatistikler sadece ciddi alıcılara gönderilecektir.

İstenen minimum fiyat:5000$ hemen al fiyatı 7500$
Sitenin açılış tarihi:2006-12-08
Kategori, sitenin içeriği nedir:Forum /Türkçe Forum
Günlük hit sayısı, kaynak link:2200~20.000 (özel günlere ve konulara göre değişken OKS sonuçları zamanında tekil günlük 20K yı gördüğü oldu)
PR değeri varsa linki (opsiyonel):4
Google Indexed:95.400 pages indexed
Yahoo Indexed:35.250 pages indexed
Alexa Sıralaması Linki:216.898 / - http://www.alexa.com/data/details/main/turkceforum.biz
Site tüm içeriği birliktemi satılık, sınırlama var ise neler: Tüm içeriği satılıktır.
Hosting dahilmidir:Hayır (en fazla 1 hafta idare edilebilir)
Banlı olduğu sponsor varmı:Hayır
Banlı olduğu arama motoru varmı:Hayır
Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahilmi:Evet (vBullettin + sınırsız lisans) dahildir.
Yazılım Lisans sonlanma zamanı:Sınırsız
Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem varmı, telif hakkı vb..:Hayır

Doldurulması opsiyonel alanlar
Site Adresi:turkceforum.biz
Satma nedeni (opsiyonel):hiç satmayı düşünmediğim web sitemi borçlarım yüzünden satmak istiyorum.
Transfer: Godaddy hesabınıza üzcretsiz olarak transfer edilecektir. (başka registrarlara da transfer işlemi yapılabilir.)

Varsa sitenin aylık getirisi (opsiyonel):200~400$ (değişken günde 60$ kazandığı bile oldu.)
Üye varsa , üye sayısı :19.128 üye
Konular: 12.720
Satış sonlanma tarihi (opsiyonel):istediğim ücreti veren kişiye anında satılacaktır.

Domain hakkında tüm bilgilere :
http://www.domaincrawler.com/domains/view/turkceforum.biz
adresinden gözatabilirsiniz.

Satıcının eklemek istediği notlar:
Forumdaki tüm mesaj, konu ve üyeler tekildir. Hiçbir şekilde hile hurda kullanılarak yapılmış bir forum değildir. Çok Emek verilmiş ve bu seviyeye ulaşılmıştır. Lütfen site hakkındaki yorumlarınızı kendinize saklayınız. Görüşmeler ve alış detayları için PM atabilirsiniz. Geri kalan tüm bilgiler burada verilmiştir. Lütfen ciddi alıcılar benimle temasa geçsin.

~ Lütfen satışları baltalıyacak mesajlar atmayınız. Bu konuda uyarılan üye baltalayıcı mesajları atmaya devam ederse satış iptal edilecek ve kişiler bu forumun adminlerine bildirilecektir.

~ Fiyatlar konusunda yorumunuzu kendinize saklayınız, her mal sahibinin malı için biçtiği değer asıldır, sizin için pahalı yada ucuz olup olmaması bunu değiştirmez.

cpanetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

Bu forumda yeniyim, bu yuzden PM alip veya atamiyorum. Size sitenizin iletisim bolumunden ulasabilirmiyim? Yoksa emailinizi buraya yazarmisiniz?

Iyi calismalar.

aecsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bana iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz. ayrıca size PM ile msn mailimi gönderdim. Ayrıca google analytics raporunuda ekledim ancak görmek için biraz beklemeniz gerekli onun dışında statcounter, gostats ve extreme tracking raporları var ancak extreme zannedersem Türkiye yi banladı bu yüzden extreme tracking raporlarının ancak geçmiş dönemlere ait raporlarını gösterebilirim.

aecsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail veya msn adresinizi sitemizin iletişim bölümünden gönderirseniz daha detaylı görüşebiliriz. Bu forumda ise http://forum.iyinet.com/private.php adresine girip size gelen mesajları ve göndereceğiniz mesajları okuyabilir ve yazabilirsiniz...

bana ulaşamayabileceğinizi düşünüp sonradan bu mesajı düzeltme ihtiyacı duydum bana webmaster @ turkceforum.biz mail adresinden ulaşabilirsiniz...

aecsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar forum henüz satılmamıştır. İlgilenenlere duyrulur.

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Arkadaşım anlıyorum seni ihtiyacın var ama burda senden herkes pm ister kimse geri dönmez..

Senin forumun 5000$ dan evet fazla eder ve güzel kazançta sağlar ama başka yerlerdede satışa çıkar bu forumunu sadece burada çıkarma inşallah satarsın

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hit için kaynak link ya da ss varmı ? extreme veya analytic?

aecsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
gf8

Teşekkür ederim gf8 ancak forumu acilen satmam gerekiyor ilgilenenlere şimdiden teşekkürler. İstatistik ve loglar ancak ciddi kullanıcılara yollanacaktır. Analytics, Statcounter ve Gostats var extreme in de eski verileri var extreme TR kullanılıclarına gıçık oluyor ki TR girişlerini yasaklamış.. Arkadaşlar birde forum 5000$ değil 7500$ a satılıktır. Açık artırmaya gidilirse 5000$ dan kapı açılır ama hemen almak isterseniz 7500$ dır. Bilgilerinize.

aecsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar forumu acilen satmam lazım yokmu bir babayiğit.. teklifler geliyor ama yeterli değil. istenilen fiyata hala ulaşılamadı.

aecsahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forum Satılmıştır. ilgilenen ve ilgilenmeyen herkese teşekkürler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi