İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelirli site Satışı

gaksoy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar Adsense gelirli Plastik Kafa sitesini satıyorum. Site ile birlikte adsense hesabı verilir. Adsense hesabı pini onaylanmadı. Plastik Kafa sitesi 1 aylık sitedir. Satılma sebebi ise artık sanal işleri bırakıyorum. Fiyatı orta derecede söyleyeceğim. Ödeme şekli paypal ya da banka olabilir. Sitemizin yanında da You tube hesabı(12 Abone,2 Video), Facebook Sayfası (54 Beğenili). Bunlar ile birlikte siteyi satıyorum. Sitenin ülke alexa sıralaması 9 Bin'dir. 17-18 Yazı bulunmaktadır. Dediğim gibi aciliyetten satılımaktadır. Lütfen ciddi alıcılar yazsın. Sitenin alan adı Go dady'ye kayıtlıdır. Alan adının bitmesine ise 10.5 Ay vardır. Cevaplarınızı bekliyorum.

PLASTİK KAFA

http://www.iyinet.com/site-analiz/url/plastikkafa.com

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5