İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gelişmiş E-Ticaret Sistemi

ekremkraft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar bu gelişmiş otomatik sub domain sistemli e-ticaret sistemini bir firmaya yazdım yalnız firma parasını ödemediği için sözleşmeyi fes etmek zorunda kaldık gerçekten üzerine düşünce para kazandırabilecek bir sistem sistemi komple ben yazdım aşağıda detayları veriyorum daha sonradan yazılımı geliştirmek içinde yardımcı olabilirim Fiyat 5000TL ciddi düşünenler iletişime geçsinler demo göndereyim.

1. Müşteri Kullanıcı Panel ) Bu panelden kullanıcılar "isim.isim.com" olarak eticaret mağazasını oluştururlar ve yine bu panelden alan adı, ssl, sql yönetimlerini sağlarlar.

2. Mağaza Panel ) Oluşturulan her mağazanın kendine ait yöneitm paneli vardır ve kullanıcılar buradan Ürün, Kategori, Yazı, Sayfa, Slayt, Destek, Tema Yönetimi vs. işlemler yaparlar.

3. 43 Farklı Mağaza Temaları Mağaza yönetim panelinde mağaza sahipleri mağazalarının temalarını 43 farklı tema içerisinden seçerek değiştirebilirler

Fotoğraflar

Müşteri Kullanıcı Panel
pXMjJm.png

Mağaza Panel
l3PL6b.png

Örnek Bir Tema
Mo8XMN.png

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5