İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Geliyor az kaldı!

T

trgy

Misafir
Mail sunucu ayarları ile ilgili bir sorun yaşıyoruz şu an onun üzerinde çalışıyoruz.

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
düzeltildikten sonra tekrar üye olmam gerekicekmi ? yoksa aktifleştirme maili gelicekmi ?

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
İşte bende o buton yok..
O buton yerine yükle butonu var..
tıkladıgım zamanda

Tasarım yükleyebilmek için bir satıcı profiline sahip olmanız gerekmektedir.

Lütfen site yöneticisiyle irtibata geçin.

Diye uyarı veriyor..
46228184.jpg

T

trgy

Misafir
Sistemdeki yedeklerden dolayı bir sorun olmuş. Şimdi sizi uğraştırdığım için biraz torpil yapıp yükleme sisteminizi aktif ettim.

Sorunlar için özür dilerim.

MbWeB

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Sistemdeki yedeklerden dolayı bir sorun olmuş. Şimdi sizi uğraştırdığım için biraz torpil yapıp yükleme sisteminizi aktif ettim.

Sorunlar için özür dilerim.

Teşekkürler ustam insanlık hali önemli diil =)

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ya turgay bu sorular zor usta ben ne anlarım fotoşoptan hadi bana torpil yap :aşk:
bkz: avatarım sana gelsin

resisoft

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üye olurken bir eksik gördüm çok önemli olmasada kusursuz olması gerek

Üyeliğiniz kaydedilmiştir. E-posta adresinize onay mesajı gönderilmiştir. Üyeliğinizin tamamlanabilmesi için lütfe mesajdaki yönergeleri takip edin.

"lütfe"

T

trgy

Misafir
Öyle bir istatistik hiçbir firma vermez. :) Sanalpos ile uğraşıyorum p.tesiden beri, anlamayan birini koymuşlar oraya inceleyenlerin başına adam bana arkadaşlık sitesine sanal pos vermiyoruz diyr. Açıkla açıklayabilirsen. :D Zar zor açıkladım ve sonunda kuruluyor sanal pos.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5