İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gelmiyor gelmiyor gelmiyor

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar yaws yüklü bir mikrat birikti bu adsensede ama pin hala ortada yok! 10 ağustosta çıktı pin yani 9 ağustosta 100 doları geçtim neyse bekle bekle pin yok iki adres vermişim biri ev biri iş birinci adres ev sizce gelse hangisine gelir yoksa bu gidişle hiçmi gelmiyecek sabır sabır demekten sabır taşı oldum gitti yaws :D ağalar dayılar bi fikir verin mail atayımmı durumu izahmi edeyim :eek: ne yapayım acilde para lazım sedo tekme üstüne tekme attıyor bize zaten anlayacağınız kaynaklar tek tek kurudu tek bi google kaldı oda bekle babam bekle :eek: :D

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ha şimdi gelmiş ha 3-4 hafta sonra gelmiş farketmeyecek bu zamandan sonra.çekler çoktan işleme alındı.mailler falan işe yaramaz bence.mecbur beklemelisin.

BeetLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sorun ikinci hesabimda var 14 agustos cikisli pin halen bana da gelmedi 3. ve son pin istegi yaptim bekliyorum. bu ayi pas gectik artik kismet obur aya hayirlisi diyorum :D

Alonson

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BeetLe' Alıntı:
aynı sorun ikinci hesabimda var 14 agustos cikisli pin halen bana da gelmedi 3. ve son pin istegi yaptim bekliyorum. bu ayi pas gectik artik kismet obur aya hayirlisi diyorum :D

PIN çıkış tarihinden en fazla 1 ay sonra gelmesi lazım adreste bi sorun yoksa

hakan20

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 Ağustostan beri İstanbul'da pin bekliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5