İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gencbilgin.Net Wordpress BlackHole Seo Uyumlu Kişisel Blog Teması [Ücretsiz]

tgrl5000

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar.Bir süre önce kendi blogum için bir tema geliştirdim.Ve temayı yükledikten sonra bir çok arkadaşım temayı benden istedi.Bu sayı gerçekten çoğalınca bende paylaşmaya karar verdim.

• Otomatik goo.gl kısaltması mevcut.(Tekil Yazı Şablonunda)
  • Kategori ve Anasayfa şablonları için farklı tasarım.
  • Tüm yazılar için yan tarafta kayan sosyal medyada paylaşma alanı
  • Seo Uyumlu (Heading etiketleti olsun kodlanması olsun.)
  • %100 güvenli.Hiç bir xss,sql açığı yok + dizin listelenmesi engelli.Yani birisi topluca sizin temanızın resim dosyalarına falan bakamaz.
  • Anlaşılır kodlama(WordPress’in çoğu fonksiyonu türkçeleştirdim.Örneğin the_content fonksiyonunu the_yazi ya dönüştürdüm.Daha bir çok fonksiyon var.Her yerde açıklama satırları mevcut.)
  • W3C kodlamasına %90 uyumlu.
  • Sayfayı uzun süre f5 leseniz bile görüntüleme sayısı uçmaz.

Daha fazlada yazabilirdim ama gerek yok.Bu kadarı yeterli.İstediğiniz gibi düzenliyebilirsiniz.Tek isteğim emeğe saygı duyarak linki kaldırmayın.Onun dışında istediğiniz gibi editleyin değiştirin düzenleyin.

Temanın Demosu: PHP Dersleri
Temanın İndirme Linki: Seo Uyumlu Kişisel Blog Teması

Yorumlarınızı eksik etmeyin lütfen ! İyi günlerde kullanmanız dileği ile...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5