İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gene Yaptık Kampanyayı Son 15 Stok kacırmayın

foxdestek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo.png

Bir Kampanyada Bizden 100 Alan Sınırsız Alt Özellikler Reseller Cpanel & Directadmin Secenekleri Yıllık 70 Tl Ömür Boyu Sabit Fiyat Garantisi Zengin Ödeme secenekleriyle İsteyen Müşterilerimize Sanalpazar Üzerinden Satış Yapılır

Sadece 15 Stok

PAKET ÖZELLİKLERİ

75a73f64.gif
100 GB Raid Disk alanı
75a73f64.gif
Limitsiz Trafik
75a73f64.gif
Sınırsız Hesap Ekleyebilme
75a73f64.gif
Sınırsız MySQL Ekleyebilme
75a73f64.gif
%20 Cpu izini
75a73f64.gif
WHM/cPanel Reseller Yönetim Paneli

75a73f64.gif
GD Desteği
75a73f64.gif
LiteSpeed ( Hızlı açılan sayfalar Apache'ye oranla %90 daha güvenli ve daha performanslı )
75a73f64.gif
PHP v5.2.+
75a73f64.gif
Paylaşımlı IP Adresi
75a73f64.gif
Linux CentOS İşletim Sistemi

75a73f64.gif
Özelleştirilebilir Hata Sayfaları
75a73f64.gif
XML Desteği
75a73f64.gif
Hotlink Koruma Desteği
75a73f64.gif
Zend Optimizer
75a73f64.gif
ionCube Loader
75a73f64.gif
7/24 Teknik Destek
75a73f64.gif
Türkiye Lokasyon

ae2f6983.gif
+ KDV Yıllık 70 TL >>Satın AL

=========================================
Kullanım İçerik ve Hakları:

1.A dult,Yasadışı Sitelerin Barındırılması,Dowloand Sitesi ,Oyun,Video sitesi Olarak Kullanılması Yasaktır.!!
2.Bu Kampanya 15 Stokla Sınırlıdır!

Saygılarımızla

Ödeme Yolları:
hesapnolar.jpg

paypal_logo_sale.03.jpg
images

İrtibat Bilgilerimiz :
Fox Teknoloji İnternet Bilişim ve Aracılık Hizmetleri
Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı Faaliyet Belge No : YS-(1834)
Adres: Boynu İnceli Mah Orhan Veli Kanık Cad No:2 Silifke / MERSİN
Telefon: 0 324 722 24 33
Telefon: 0 224 334 03 69
E-mail & Msn : [email protected]
Bilgi/İşlem - Teknik Destek: Ticket Kullanılmadır!
Skype : foxteknoloji(Skype Üzerinden Müşterilerimize Sesli Anlatımla Destek Verilmektedir.)
MSN : [email protected](MSN Üzerinden 7/24 Destek Vermekteyiz.)
WEB : FoxTeknoloji İnternet Bilişim ve Aracılık Hizmetleri

Sıkca Sorulan Sorular
+ SİTELERİM HANGİ VERİ MERKEZİNDE BARINIYOR
- Sunucularımız Bursa Dgn vede Radore Telekom Verimerkezi Konumludur
+ SİTELERİMİN BARINDIĞI SERVER'İN ÖZELLİĞİ NEDİR
- Sunucularımız Dell R410 Alt Yapısına Sahiptir 2 Adet (İntel 2x e5645) Fiziksel İşlemciye Sahip Olup 12 Gerçek İntel Hyper-Threading Teknolojisi ile 24 Çekirdek Görünmektedir Sunucularımızda 16GB RAM Mevcut Olup 4 Adet (4x 450GB SAS 15K) Hard Disk Hardware RAID10 Desteği İle Çalışmaktadır 100Mbit İnternet Erişimi İle Web Sayfalarınıza En Hızlı Erişimi Sağlayabilirsiniz Sunucularımızda Herhangibir Sanallaştırma Uygulamamaktayız Bu Nedenle Müşterilerimize Yüzde Yüz Dedicated Performansı'nı Garanti Etmekteyiz
+ TEKNİK DESTEĞİNİZ NASIL? 7/24 DESTEK SAĞLIYORMUSUNUZ ?
- Ücretsiz olarak teknik destek sağlamaktayız ticket, mail, canlı destek, telefon, msn yolu ile
+ SUNUCULARINIZDA AD-U-LT WA-RE-Z ve HA-CK GİBİ İÇERİKLER BARINDIRMAK SERBESTMİ ?

- Yasal olmayan içeriklere izin vermemekteyiz
+ YEDEKLEME YAPIYORMUSUNUZ, YAPIYORSANIZ HANGİ PERİYODLARDA YEDEKLEME YAPIYORSUNUZ ve AYRICA YEDEKLEME SORUMLULUĞU KİME AİTTİR?

- Yedeklemeler haftalık olarak ayrı bir sunucuya alınır bu yedekler ücretsiz olarak geri yüklenebilir müşterinin verdiği hasardan biz sorumlu olmamaktayız
Daha çok detay için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır​
100 lerce eklenti hosttunuzda hazır anında kurulum​
ip_slider1.png
-> Kampanyamızdan R10 Üzerinden Yararlanan Müşterilerimizin Yorumları
Bir adet reseller alındı Zeynel bey hayırlı satışlar. İnanılmaz hızlı bir resel tebrik ediyorum sizi.
bu fiyat a iyi bu telefonla degişik 1 adet alındı bakalım yorumlarımı yazacagım iyi satışlar.
bir adet reseller alındı telefon beklenmekte
reseller alındı
telefonuda bekliyorum :D
1 adet satın aldım
reseller alındı
1 Adet daha reseller alındı...
Süper kampanya 1 adet resel alındı hediye telefon kargoya verildi arkadaşa ilgi ve alakasına teşekkür eder hayırlı satışlar dilerim.
kendi hatam ile komple verilerimi sildim vede kafayı yemek üzereyken foxteknoloji hemen çok hızlı şekilde yedeklerimi yükledi hemen sitelerimi devreye aldı teşekkürler foxteknoloji..
1 adet reseller alındı hızlı hizmet...
1 adet alınmıştır. teşekkürler.
1 adet alındı.
Satıcıdaki ilgi ve alaka süper. Her türlü yardımcı oluyor. Mesajla bildirim sağlıyor.
1 Reseller 1 domain alındı arkadaş gayet ilgili baya yardımcı oldu.
Teşekkürler.
Fox Teknoloji ile 2 ay önce bir arkadaş önerisi ile konuştum.Çalışma kısmeti 21.01.2011 tarihinde oldu. Hem fiyat hemde hizmet hemde güler yüzlü ekibi ile 15 sitemi 20 gb lik yedeklerimi alıp tasıma işlemine başladılar.14 sitemin taşıma işlemi bitti.1 Gunde ayağa kalktı.Eskı reselerim Cpanel oldugu için FoxTeknoloji ekibinin işi zorlaştı ama genede kırmadılar.gece 4e kadar ayakda kaldım ve calısmaları devam ediyordu.sabah 07:30 da 14 sitem hazır bir sekilde görünce mutlu. Telefonumun kargoya verildiği söylendi. Gelince o konudada Yorum yapıcam.R10 a Fox teknolojinin daveti ile katıldım.Bu konudada tekrar teşekkür ederim.Uzun zamandır buraya üye olmak için davetiye arıyordum. Hız konusunda %100lük bir mükemmeliyet diyebilirim.DirectAdmin paneline yabancı oldugum için takıldıgım konudada hemen yardımcı oldular.Kendilerine Vermiş oldukları hizmetten dolayı tekrar teşekkür ederim.Hayırlı Satışlar Dilerim
1 adet reseller satın alınmıştır. Sağolsunlar taşıma konusunda da yardımcı oluyorlar. Kısmetse kullanmaya başlayacağız şimdilik herşey güzel şuana kadar memnunuz hizmet ve kalitenin sürmesi dileği ile iyi satışlar dilerim.
bir adet reseller alınmıştır iyi satışlar teşekkür ederim
1 adet resellerde arkadaşım için aldım teşekkürler foxteknoloji
1 adet reseller hizmeti foxteknolojiden sağlanmış olup ödemesi geçilmiştir,Anında aktif edilmiştir
öncelikle ilgi gerçekten çok güzel. ödemeyi geçmeden fikir edinmek adına dahi telefonda bir saate yakın konuştuk kafamdaki bütün soru işaretlerini sildiler, kesinlikle hostingte artık tek tercihimsiniz :) her şey için teşekkürler. iyi günler..
Bir adet reseller alınmıştır diye yazmıştım gayet te memnunum saolsunlar hem kalite hem destek hizmeti gayet kallavi. Telefonu mu alalı da birkaç gün oldu kullanmaya da başladık özellikle bekledim kullanıp ondan sonra yazayım dedim velhasılı kelam telefon da gayet iyi sorunsuz çalışıyor. Ben kampanyadan faydalandığımda sadece 1110 modeli verilmekte idi bana ise Nokia 1200 gönderdiler bu da extra jestleri. Verilen hizmetin kalitesi, ilgi ve alaka gayet memnun ve tatmin edici hosting alacak arkadaşlar kesinlikle diğer konulara bakmasın bile tereddüt etmeden hizmet alabilirsiniz.
1 adet reseller alındı, daha öncede domain almıştım kendilerinden destek mükemmel, müşteri memnuniyeti mükemmel. başarılarınızın devamını dilerim...
Merhabalar .hayırlı akşamlar biz antalyada 2006 yılından beri internet dünyasına hizmet vermekteyiz.Kuruldugumuz günden beri bir çok hosting firması ile çalıştık fakat istenilen performansı elde edemedik.Fakat taki foxteknoloji ile tanışana kadar.Biz akdenizmedia olarak 2010 yılında fox teknoloji ile tanıştık ve almış oldugumuz hizmetten çok memnun kaldık.Bu yüzden dolayı 2010 yılından beri hosting konusunda her ihityacımızı kendilerinden temin etmekteyiz.Herşeyden önemlisi 7/24 ulaşılabilirlikleri ile ön plana cıkmaktalar .Bir sorun karşısında en kısa zaman içinde kesinlikle bir çözüm ile geri dönmeleri mükemmel ötesi.İşte buda bize vermiş oldukları hizmet karşılıgında bizde hiç düşünmeden antalya ve cevresinde firmlarımıza gönül rahatlıgı ile hizmet vermekteyiz.Yok sitemiz kapanmış,yok site acılmıyor,bir gün çalışan üç gün çalışmayan web sitelerimiz yok.Kendilerinden iki adet reseller aldık ve sorunsuz çalışmakta.7/24 çalışan bir hosting firması olamaları nedeni ile kendilerini tebrik ediyoruz.
2 Adet reseller hizmeti alındı
www.akdenizmedia.com
www.antalyaninhaberi.com
1 Adet reseller alınmıştır ilgili bir arkadaşımız, telefon yarın kargoya verilecek. Teşekkürler
1 adet kampanyalı reselelr paket i alındı hızlı ve alakalı satıcı teşekkürler.
1 adet alındı, ilgili ve hızlı işini bilen arkdaş ...
Bende aldım.
50GB paketi 100GB olarak artırdım.
Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.
Hız ve destek çok güzel.
bir adet müşterime alındı teşekkürler hocam...
1 adet alınmıştır ilginize teşekkürler
1 adet reseller alındı gercekten mükemmel hizmet vede destek ...hızlı kurulum
1 adet reseller paketi alındı.
1 adet alındı teşekkürler.
1 adet reseller alındı telefon bekliyorum
bir adet kendime almıştım diğer kampanyadan 1209 bilsem bunu beklerdim neyse arkadasıma bir adet r10 dışı temin edildi.

r44ree

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1 adet alındı. Hizmetin başlangıcı güzeldi. Devamını da hostu kullanırken göreceğiz inşaallah.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi