İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Genel Bigliler Sitesinden link çıkışı olacaktır - Dmoz kayıtlıdır - Da DP yüksektir

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Herkese iyi forumlar,
Dmoz kayıtlıdır.
Platin bumeran üyesidir
Site Adresi: (Özel mesaj ile verilecektir )
Sitenizin içeriği ve kategorisi :
Bir çok farklı konuda yayın yapan site
Sitenizin Hiti (Numerik olarak yazılması şarttır) : 750-1000 tekil
Sitenizin yaşı : 2 yıl 2 ay
İstenen Ücret : 3 aylık 100 TL 6 aylık 200 TL

Tanıtım yazısı 25 TL
Maksimum Satılacak Link : 5 şuan hiç link yoktur

DA DP 17 /28 dir
Kabul ettiğiniz linkler : ( "*****, w*rez , ilegal siteler dışında") Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun siteler.
Ödeme Şekli : Enpara - Ziraat -
Diğer Bilgiler:
Sitenin içerikleri özenle hazırlanmış ve yazıları özgündür. Site için bir çok link (bir çoğu halen aktif) / tanıtım yazısı alınmış ve SEO çalışmaları yapılmıştır.
Makalelerin çoğu 300+ kelimedir. 3000-4000 kelimelik de bir çok makalesi bulunmaktadır. Ortalama 3-4 günde bir makale yayınlanmaya devam edecektir. Hazırda makaleleri her zaman bulunmaktadır.
3 aylık fiyat: 100 TL'dir. Link alacak sitenin en yüksek oranda etkilenmesi için sadece 5 siteye satılacaktır. Satıştan elde edilen gelir yine sitenin SEO ve editörleri için kullanılacaktır. Bu nedenle link alan siteye de ekstra katkısı olacaktır.
İyi çalışmalar.

Forum dışı iletişim skype [email protected] tlf 0545 557 9489

günceldir

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5