İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Alış Genel Bigliler Sitesinden link çıkışı olacaktır - Dmoz kayıtlıdır - Da DP yüksektir

beyuzman

0
Onaylı Üye
Reaction score
16
Herkese iyi forumlar,
Dmoz kayıtlıdır.
Platin bumeran üyesidir
Site Adresi: (Özel mesaj ile verilecektir )
Sitenizin içeriği ve kategorisi : Bir çok farklı konuda yayın yapan site
Sitenizin Hiti (Numerik olarak yazılması şarttır) : 750-1000 tekil
Sitenizin yaşı : 2 yıl 9 ay
İstenen Ücret : 1aylık 40 TL 3 aylık 100 TL 6 aylık 200 TL
Tanıtım yazısı 15 TL
Maksimum Satılacak Link : 4
DA DP 20 /21 dir
Kabul ettiğiniz linkler : ( "*****, w*rez , ilegal siteler dışında") Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun siteler.
Ödeme Şekli : Enpara - Ziraat -
Diğer Bilgiler:
Sitenin içerikleri özenle hazırlanmış ve yazıları özgündür. Site için bir çok link (bir çoğu halen aktif) / tanıtım yazısı alınmış ve SEO çalışmaları yapılmıştır.
Makalelerin çoğu 300+ kelimedir. 3000-4000 kelimelik de bir çok makalesi bulunmaktadır. Ortalama 3-4 günde bir makale yayınlanmaya devam edecektir. Hazırda makaleleri her zaman bulunmaktadır.
3 aylık fiyat: 100 TL'dir. Link alacak sitenin en yüksek oranda etkilenmesi için sadece 5 siteye satılacaktır. Satıştan elde edilen gelir yine sitenin SEO ve editörleri için kullanılacaktır. Bu nedenle link alan siteye de ekstra katkısı olacaktır.
İyi çalışmalar.

Forum dışı iletişim
tlf 0545 557 94 89
slype [email protected]
mail [email protected]

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5